999 rezultate për

forcat

Ekspertiza zbulon të vërtetën, Kacifas vrau veten Kostandin Kacifas nuk është vrarë nga forcat e RENEA-s, por ka kryer vetëvrasje. Nga konkluzionet e aktit të eksperti
OFL postblloqe në gjithë vendin, në mbrëmje kontrolle të shumta në Shkodër Policia e Shkodrës ka vijuar mbrëmjen e sotme kontrolle të rrepta ndaj mjeteve luksoze. Forcat e FNSH dhe Forcat e r
Me maska dhe kallashnikovë, efektivët e policisë blindojnë qytetin e Fierit Duket se forcat e Policisë nuk janë akoma të qeta dhe vazhdojnë kontrollet intensive nëpër qytetet e Shqipërisë. Edhe
Dalin pamjet: Me Mercedez Benz luksoz, si u kap Altin Hajri në vitin 2017 nga forcat speciale (VIDEO) Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në emisionin "Byro Politike" ka publikuar pamjet ekskluzive të Altin Hajrit
Shkëmbim zjarri me forcat RENEA, vlonjati i rrezikshëm sillet me urgjencë në Tiranë Njw ngjarje e rwndw ndodhi ditwn e sotme nw Vlorw ku plasi një shkëmbim zjarri mes forcave RENEA dhe 47-vjeçarit Xhevahi
"Dorëzohu, hidhe armën", vlonjati i rrezikshëm shkëmbim zjarri me RENEA-n Mëngjesi i sotëm nuk ka qenë aspak i qetë në Vlorë ditën e sotme pasi forcat policore kanë patur shkëmbim zjarri me një
Vrasja makabre, liderja e kurdëve u ekzekutua nga forcat e përkrahura nga Turqia 35-vjeçarja ishte një grua e fortë, aktiviste për mbrojtjen e të drejtave civile, e përkushtuar për mbrojtjen e më të do
Të shtëna me armë nga RENEA: Një person bie përtokë, i pranishëm edhe Rama (VIDEO) Kryeministri Edi Rama këtë të hënë ka qenë i pranishëm në 107 vjetori i Policisë së Shtetit, ku ka parë nga afër një një
Artan Hoxha për eliminimin në Rrëshen: E frikshme, këtë qitje s'e realizojnë dot as Forcat Speciale Gazetari investigativ Artan Hoxha, i ftuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” foli për ngjarjen e Rrëshenit ku është ekze
FNSH dhe Forcat Shqiponja zbarkojnë në Astir, nis shembja e banesave (VIDEO) Ka filluar që në orët e para të mëngjesit aksioni i IKMT për prishjen e pesë banesave në Astir të cilat përfshihen nga p
SPECIALE/ SHBA, Irani, Turqia, Rusia dhe Izraeli: Skenaret e frikshme të një lufte globale pas vrasjes së Soleimanit Irani është zotuar për një "hakmarrje shkatërruese" ndaj forcave amerikane për vrasjen e komandantit Qassem Soleimani -
Makina përfshihet nga flakët në Vlorë Një makinë e tipit Lanca me targat “Aa 550 ET” në pronësi të shtetasit me inicialet B.B ka shpërthyer në zjarr mbrëmjen
Kundërshtoi me dhunë forcat e policisë, arrestohet një person në Korçë Arrestohet në flagrancë një shtetas për veprat penale "Kundërshtimi me dhunë i punonjësit të policisë së rendit publik"
Drama që "mbajti botën pa frymë" për 54 orë (VIDEO) Në mes të një lufte të përgjakshme civile, Grupi Islamik i armatosur i Algjerisë (GIA) mbajti 220 pasagjerë dhe 12 perso
Basha uron LDK: Kemi sfida përpara, të bashkojmë forcat Kryetari i PD-së, Lulzim Basha i ka dërguar një mesazh urimi Lidhjes Demokratike të Kosovës me rastin e 30-vjetorit të
I gjithë stadiumi në këmbë për Forcat e Armatosura që ndihmuan për tërmetin (VIDEO) Pak minuta para ndeshjes në fushën e “Air Albania Stadium” kanë zbritur heronjtë që shpëtuan jetë njerëzish pas tërmeti
Tërmeti, forcat izraelite i vijnë në ndihmë familjes së ushtarit shqiptar në Izrael (FOTO LAJM) Pas twrmetit tw 26 nwntorit, forcat izraelite vijojnë vlerësimin e dëmeve të banesave të dëmtuara në Shqipëri. Ditën
E FUNDIT/ Identifikohet një 54 vjeçar në rrënoja në Miramare Kanë vijuar pa ndërprerje operacionet e kërkim-shpëtimit, për nxjerrjen e personave që kanë mbetur nën rrënoja, si pasoj
Forcat e Sigurisë së Kosovës janë nisur drejt zonave të dëmtuara nga tërmeti Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar lidhur me tërmetin që ka goditur Shqipërinë dhe Kosovën. Thaçi përmes nj
Kështu transportohen tani paratë nga Rinasi pas grabitjes spektakolare (FOTO LAJM) Bagazhet e pasagjerëve në fluturimin e së hënës në mesditë të Austrian Airlines janë shoqëruar nga thasët me valutë të h