999 rezultate për

forbes

Vit i tmerrshëm për Zuckenberg, ka humbur një mal me para: Si renditen miliarderët e tjerë 2018 ishte viti më i keq për bashkëthemeluesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Mësohet se ai ka humbur jo pak por 18.6 mili
"Forbes" publikon modelet më të paguara, Demo Rose nuk duket gjëkundi (FOTO LAJM) Yjet Kardashian janë në një “luftë” të vazhdueshme me njëra-tjetrën. Të ardhurat e tyre rriten çdo vit, por mesa duk
“Forbes” frymëzohet nga “përralla” e Kosovës në Ligën e Kombeve A është Kosova, historia më e madhe e suksesit në edicionin e parë të Ligës së Kombeve? Këtë pyetje shtroi në faqen e
Personat më të pasur në SHBA, pronari i Milanit parakalon edhe Donald Trump Revista e njohur amerikane “Forbes” ka publikuar si çdo vit listën e personave më të pasur në SHBA. Në renditje është i
“Forbes” shkruan për ish deputeten shqiptare Prestigjiozja “Forbes” i ka kushtuar një artikull ish deputetes shqiptare Rudina Seseri e cila është themeluese dhe mana
Revista Forbes largon nga lista miliarderët saudit Vitin e kaluar në listën e miliarderëve që prezantohet nga Forbes, Arabia Saudite ishte shtëpia e dhjetë miliarderëve, p
Në listën e të pasurve në Forbes, modelja shqiptare krenarë për bashkëshortin Modelja Emina Cunmulaj tregon gjithnjë se është shumë e përkushtuarb dhe e dashuruar me bashkëshortin e saj. Këtë ajo
Forbes shpall listën e atletëve më të paguar të vitit 2017 (FOTO LAJM) Magazina amerikane ‘Forbes’ ka shpallur listën e atletëve më të paguar të vitit 2017 në botë. Në këtë listë vazhdon t
Sa fiton një shqiptar në një muaj, hyjnë në portofolin e Beyonce për një minutë Revista prestigjioze “Forbes” shpalli këtë fundvit edhe listën e artistëve më të pasur në glob, listë e cila kryesohej n
“Forbes”, Beyonce personazhi më i pasur për vitin 2017 Si çdo vit tjetër edhe këtë herë revista prestigjose Forbes ka shpallur listën e personazheve të famshëm më të pasur në
Shihni kush është një miliarder i vërtetë dhe kush dëshiron të duket i tillë! (FOTO LAJM) Fotografitë janë mashtruese. Makinat dhe rrobat e shtrenjta nuk janë gjithmonë një shenjë e pasurisë. Vetëm mendoni
10 artistët më të paguar në botë të këtij viti sipas Forbes, shuma të frikshme Revista Forbes ditën e sotme ka publikuar listën e muzikantëve më të paguar të vitit, në të cilën renditen artist të til
Shokohet Trump, humbet 600 milionë dollarë nga pasuria Bie 92 vende në listën e Forbes për ‘Amerikanët më të pasur të vitit 2017’. Presidenca e ka varfëruar Donald Trampin.
Forbes e rendit Shqipërinë si destinacionin më të lirë të botës për 2017 Revista Forbes e rendit Shqipërinë si destinacionin më të lirë të botës për 2017. Vendin tonë, revista e njohur e ci
"Forbes" zbulon sekretin më të madh për "Bon Bon" të Era Istrefit Revista e njohur "Forbes" i ka dhënë një hapësirë të mirë Era Istrefit duke e cilësuar si pop-starin më të ri nga Kosova
Era tregon pse nuk do t'i ngjajë Beyonces Suksesi i rradhës i Erës ka ardhur nga Revista "Forbes" e cila i ka kushtuar një artikull yllit në rritje. Fillimisht
Era Istrefi në revistën prestigjoze "Forbes" Suksesi i rradhës i Erës ka ardhur nga Revista "Forbes" e cila i ka kushtuar një artikull yllit në rritje. Fillimisht
Lista Forbes publikon listën e lojtrarëve më pasur nën 25-vjeç Në listën Forbes të atletëve më të pasur në botë nën moshën 25 vjeç, lojtari i Real Madridit, James Rodriguez, ka arritu
“Forbes” zbulon 10 ekipet më të vlefshme në futboll (FOTO LAJM) Pavarësisht fitimit të Champions League për të dytin vit radhazi, Reali nuk ka mundur të ngjitet në majën e një renditje
“Alarmi” i Forbes: Qeveria Rama, rrezik edhe për Europën Nga Adam Ereli Një hetim i kohëve të fundit i filluar nga zyra e prokurorisë në qytetin e Durrësit në Shqipër