999 rezultate për

fondet

Rrjeti shpërtheu në meme, Ahmetaj e pranon se do ketë "firo" me fondet Ditën e djeshme në konferencën e donatorëve u mblodh një shumë prej 1.15 miliard euro për të ndihmuar Shqipërinë për të
SKANDAL/ Kryebashkiaku i ndërton shtëpinë gjyshes së tij me fondet e tërmetit Tërmeti i 1 qershorit 2019, i cili preku disa fshatra të rrethit Devoll, dëmtoi shumë banesa në fshatin Vidohovë. Në kët
Aktivitetet për 11 dhjetorin, PD dhuron fondet për të prekurit nga tërmeti Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në ‘Facebook’, Partia Demokratike e Shqipërisë, ka vendosur të anulojë aktivitete
Zjarret në Kaliforni, Trump kërcënon se do ndalë fondet Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, kërcënoi se do të ndërpresë fondet federale për zjarret në
Plas sherri brenda bashkisë së Durrësit, Sako përplaset me kryetarin e Këshillit për fondet Kryetarja e bashkisë Valbona Sako dhe kryetari Këshillit Bashkiak Ani Dyrmishi kanë debatuar mbi një pikë e cila më her
Vodhi fondet për të varfrit duke blerë stoli, gruaja e presidentit dënohet me 58 vite burg Një gjykatë në Honduras ka dënuar ish-zonjën e para Rosa Elena Bonilla me 58 vjet burg. Bonilla, 52 vjeç, u shpall fajto
Bllokimi i fondeve për Bashkinë e Shkodrës, Spahia thirrje Ramës: Mos e provoko Shkodrën! Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia, ka reaguar pasi Ministria e Financave bllokoi fondet për Bashkinë e Shkodrës. Në
Ministria e Financave bllokon fondet për Bashkinë e Shkodrës (FOTO LAJM) Sot Ministria e Financave dhe Ekonomise, Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit përmes Degës së Thesarit në Shkodër ka peng
PD akuza Ramës: Refuzoi fondet e BE për rrugët që të vjedhë buxhetin me PPP-të Ish deputetja e Partisë Demokratike,Grida Duma ka deklaruar se kryeministri Edi Rama refuzoi fondet nga BE për rrugët q
Rritet me ritme të shpejta tregu i pensioneve vullnetare (FOTO LAJM) Tregu i pensioneve private vullnetare ka përvijuar tendenca të shpejta rritje nga viti në vit, si në drejtim të rritjes
Fondet e pakëta për Eurovizion, Jonida bën veprimin sfidues Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi do të prezantojë Shqipërinë në "Eurovizion". Por pavarësisht fondeve të
Dorëzohet Dhori Kule: Nga nesër bëjmë publike fondet Dekani i Fakultetit të Ekonomisë, Dhori Kule është shprehur në takimin me studentët se rekrutimet dhe punësimet në këtë
Rikthehet telenovela Milan - Belotti, kuqezinjtë e kanë një plan Sipas La Stampa, Milani nuk është i kënaqur me Nikola Kalinic dhe Belotti është lojtari me karakteristikat e kërkuara ng
Wenger do të largohet, por pasuesi i tij do të jetë "fukara" në merkato Zëvendësuesi i Arsene Wengerit tek Arsenal nuk do të ketë në dispozicion para për të bërë merkaton me blerje të mëdha.
Ish-deputetja i përgjigjet LGBT: Nuk e keni hallin tek dashuria por tek fondet! Ish-deputetja Mesila Doda ka reaguar në lidhje me debatin e madh për komunitetin LGBT dhe nisëm së tyre nëpër shkolla e
Maqedonia shton fondet për ilaçe me recetë Urgjentisht, nga sot do të rritet kuota e ilaçeve me reçetë, paralajmëron Fondi për sigurim shëndetësorë. Për këtë që
Vodhi fondet për rrugët, jepet dënimi për Xhikën Ditën e sotme Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën e dënimit për ish-drejtorin e Rrugëve, Dashamir Xhika. Gjykata ka v
Abuzim me fondet, gjenden 80 dosje tenderash në banesën e Xhikës Ditën e sotme policia e Shtetit bëri me dije se ka vënë në pranga ish-drejtorit të Përgjithshëm të Rrugëve Dashamir Xhi
"Je bërë si baba Taku", plas sherri për SHISH në komision SHISH ka shprehur pakënaqësi ndaj buxhetit të përcaktuar nga qeveria për vitin 2018. Në Komisionin e Sigurisë Kombët
EKSKLUZIVE/ Abdixhiku tregon nëse u prekën paratë e pensioneve të veteranëve Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Gazetarët nuk janë lejuar sot ta përcjellin mbledhjen e Komisionit Parlamentar për B