999 rezultate për

foltoren

Bllokoi foltoren, Hajdari: U mundova me të gjitha mënyrat Kuvendi ka miratuar me 97 vota ndryshimin në Kodin Zgjedhor. Deputetja Rudina Hajdari e ka kundërshtuar këtë draft du
Hajdari bllokon foltoren: Ju e keni përdhosur këtë vend Seanca rinisi përsëri, por deputetja Hajdari vazhdon të qendrojë në foltore, ndërsa deputetët e tjerë po flasin nga vend
Tensione në Kuvend: Ruçi nxehet me Hajdarin, ndërpret seancën Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka ndërprerë seancën për 15 minuta, pas bllokimit që deputetja Rudina Hajdari i ka bërë
Tension në Kuvend: Murrizi bllokon foltoren, Ruçi paralajmëron ta përjashtojë Ka vijuar me tensione seanca plenare e ditës së sotme, ku deputetët e opozitës parlamentare kanë bllokuar foltoren e Kuv
Bllokoi foltoren e Kuvendit, përjashtohet nga seanca Korab Lita Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga seanca deputetin Korab Lita. Kryeparlamentari e ka përjashtuar deputetin
Deputeti rrëfehet në foltoren e Kuvendit: Më kanë kërcënuar, ja mesazhet "Kujdes se je vetëm...!" Deputeti Lefter Maliqi nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza socialistëve dhe demokratëve, nd
Ledri Vula në Kuvendin e Kosovës, ka një njoftim për qytetarët (VIDEO) Reperi i njohur, Ledri Vula, ka shfrytëzuar foltoren e Kuvendit të Republikës së Kosovës për t’i thënë diçka fansave.
Tension në Kuvend, opozita rrethon foltoren Opozita është rebeluar në seancën plenare dhe i ka ndërprerë fjalën ministres së re të Financave, Anila Denaj. Deput
Qyfyre e gallatë në Kuvend, Balla shkrihet së qeshuri (FOTO LAJM) Në Kuvendin e Shqipërisë prej disa seancash vazhdojnë debatet plot incidente. Edhe sot, pavarësisht se opozita erdhi
Tension në Kuvend, opozita bllokon foltoren pas veprimit të Ruçit Për të disatën herë radhas, opozita ka bllokuar sërish Kuvendin e Shqipërisë duke sjellë anormali dhe ndërprerje të saj.
Si i kishte mbrojtur deputeti i ndjerë Paçaku fyerjet nga Grabovci Ka vdekur sot shkrimtari sh-deputeti i komunitetit rom në Kuvendin e Kosovës, Kujtim Paçaku. I ndjeri ishte i zëshëm në
Çfarë tha Mogherini në foltoren e kuvendit Përfaqësuesja e lartë për punë të jashtë dhe politikat e sigurisë të BE-së dhe zëvendës anëtare e Komisionit Evropian, F
Opozita bllokon foltoren, PS voton aeroportin e Vlorës Pavarësisht se PD vazhdon protestën në foltoren e Kuvendit, maxhoranca ka votuar listën e kandidatëve të Këshillit të La
Përplasje në Kuvend, socialisti shtyn me forcë deputeten e PD-së (VIDEO) Po zhvillohet me tone të nxehta seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë. Ndërkohë që demokratët kanë pushtuar foltor
Demokratët pushtojnë foltoren e qëllojnë tavolinat, tensione në Kuvend (VIDEO) Ka rinisuar sërish me debate të ashpra seanca në Kuvendin e Shqipërisë ku opozita ka pushtuar foltoren duke mos lejuar n
S'ka paqe në Kuvend, demokratët nuk e lëshojnë foltoren e Parlamentit Vazhdon të jetë e ndërprerë seanca në Kuvendin e Shqipërisë ku demokratët nuk e lëshojnë foltoren. Pavarësisht se Ku
Sherr e debate në Kuvend, ndërpriten për herë të dytë punimet Seanca e sotme është ndërprerë për herë të dytë pasi demokratët nuk kanë ndërmend t'a lëshojnë foltoren e Kuvendit.
Gramoz Ruçi i bën “zborin” Berishës, demokratët pushtojnë foltoren Ka nisur me debate të forta seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë, ku si çdo seancë mes ish-kryeministrit Sali B
Në tentativën e tretë PS voton ligjet e rendit të ditës, PD nuk e lëshon foltoren Pasditen e sotme në Kuvendin e Shqipërisë rinisi seanca plenare, pasi u ndërpre për të gjashtën herë, dhe kryetari i Par
Rinis seanca në Kuvend, opozita bllokon foltoren Seanca e sotme në Kuvend është shoqëruar shpeshherë me ndërprerje dhe shumë debate të forta. Pas katër ndërprerjesh