999 rezultate për

foli

Foli në emër të Ramës, Spiropali i tërheq vëmendjen ministres: Dëgjohesh deri këtu! Ditën e sotme në Kuvend, Kryeministrin Rama e ka zëvëndesuar ministrja Elisa Spiropali. Gjatë seancës Ministrja e Sh
Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem, kjo ishte marrëveshja sekrete që foli Yuri Kim Kreu i grupit demokrat parlamentar, Muslim Murrizi, ka hedhur "sulme" se Rama-Basha-Meta kanë zhvilluar një takim të fsh
"Skandal, futbollistët e Vllaznisë i përzun nga restoranti" Gazetari Drilon Xhepollari ishte i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV ORA ku foli për përpjekjet e futbollit shqiptar
A mund të infektoheni nëse konsumoni ushqim të përgatitur jashtë kuzhinës suaj? Me pandeminë e coronavirusit dhe izolimin social na imponohen një numër i madh pyetjesh Daily Mail ka grumbulluar pye
Infermierja rrëfen episodin që e bëri të pendohej që foli italisht: I sëmuri ishte shqiptar "Ka shumë episiode që më kanë lënë gjurmë, shija e të cilëve do jetë përjetë tek unë." Keshtu shprehet, Bianka Zhupa
Gruaja thërret policinë për nipin 9 vjeç, i vodhi portofol Një grua thirri policinë, pasi nipi i saj 9 vjeç i vodhi portofolin dhe refuzonte t’ia jepte. Kjo mund të duket si br
Insigne foli për sfidën me Barcelonën, Hysaj dhe Mario Rui e ngacmojnë në Instagram (FOTO LAJM) Elseid Hysaj dhe shoku i skuadrës së Napolit, Mario Rui, kanë ngacmuar kapitenin e tyre, Lorenzo Insigne, në prag të sup
Ronaldo flet për pasuesin e tij, zbulojeni kush është Cristiano Ronaldo gjatë një lidhje direkte në 'Instagram' realizuar në partneritet me sponsorin kryesor të veshjeve spor
A do të kthehet në Spanjë? Flet ylli i Real Madridit Mesfushori i Real Madridit i huazuar te Arsenali ne fillimin e sezonit ka folur për një rikthim të mundshëm në Spanjë.
Foli më shumë se ç'duhej në Sanremo, Amadeus flet për "gabimin" e Alketës (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin italian "Porta a Porta", së bashku me prezantuesin italian d
Harry flet për herë të parë për traumat pas vdekjes së nënës së tij (FOTO LAJM) Princi Harry ka qenë në terapi gjatë tre vjetëve të fundit pas vdekjes së nënës së tij, Princeshës Diana. Ai këtë e z
Vajza foli me nënën pastaj shkuan në polici, e pëson keq 22 vjeçari në Kamëz Një 22 vjeçar nga Kamza është arrestuar nga policia me akuzën se ka abuzuar seksualisht me një të mitur. Arrestimi ka
Maya rrëfen fillimet e mëmësisë: Nuk doja të ma preknin djalin! (VIDEO) Maya ishte e ftuar sot në “E Diell” ku foli për rolin e saj si nënë, pas lindjes së djalit. Këngëtarja e muzikës popu
Porosi nga burgu? Burri i Enkeledës mohon se i kishte thënë vëllait t’i ruante nusen Enkeleda Çapoku u vra mëngjesin e djeshëm nga kunati i saj Eredet Çapoku në shtëpinë ku jetonte me nënën pasi e përndiqt
"Më pa dhe s'më foli", Adrola Dushi përlotet në emision (VIDEO) Si një nënë tashmë beqare dhe me një karrierë jo pak të ngarkuar, Adrola Dushi ka rrëfyer shpesh vështirësitë që ka hasu
Enca e ashpër ndaj Bes Kallakut: Foli pasi e refuzova, i urrej hipokritët Bes Kallaku, pas deklaratave se Enca bën "për ballkon", ndërsa Bleona për profesionalizëm, duke iu referuar këtu roleve
Humbja turpëruese, Milani "hap portofolin" për Ibrahimovicin Milani është duke zhvilluar një sezon katastrofik duke qenë aktualisht shumë larg pritshmërive. Humbja me Atalantën
Mourinho i trishtuar: E urrej racizmin në shoqëri, e urrej racizmin në futboll Racizmi që Antonio Rudiger e ka përjetuar gjatë fitores së Chelseat 2:0 ndaj Tottenhamit të dielën në Londër, e ka trish
Beqari i fundit i shoqërisë! Ledri Vula sapo foli për dasmën e tij (FOTO LAJM) Ledri Vula është zyrtarisht biznesmen! Ai ka hapur një restorant të tijin në Prishtinë, ku ka bërë dhe një inaugurim
Foli në TV për helmimin misterioz, policia mësyn shtëpinë e Olsit Olsi Hajdari ,27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeç