Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

foley

Çmenduria e ISIS: Kërkojnë 1 milionë dollarë për t'iu dorëzuar amerikanëve trupin e pajetë të James Foley Militantët e ISIS kërkojnë 1 milionë dollarë për t’ju dorëzuar amerikanëve trupin e pajetë të gazetarit James Foley, i c
Nëna e gazetarit të vrarë: Amerika e braktisi djalin tim Nëna e gazetarit amerikan, James Foley është shprehur se Amerika ia ka braktisur djalin dhe ai përfundoi i vrarë tragjik
Letra tronditëse e gazetarit Foley: Dua të kthehem tek familja dhe miqtë e mi Prindërit e gazetarit amerikan të masakruar nga ISIS, James Foley kanë publikuar një letër të fundit të lënë nga djali i
ISIS kishte kërkuar 100 milionë dollarë që të mos i priste kokën gazetarit amerikan Grupi terrorist, ISIS ka kërkuar 100 milionë dollarë nga qeveria amerikane, që të mos e vrasë gazetarin James Foley.
Windows 8, pranverën e ardhshme? Nëse raportet janë të besueshme, Microsoft mund të nisë versionin e ardhshëm të sistemit të saj operativ prodhuesve në p