999 rezultate për

foles

Drini Zeqo tregon misterin e skaletës së lajmeve Edhe pse të gjithë kanë pasur kuriozitetin për të ditur se cfarë shkruhet në skaletën e një folësi lajmesh, duket se dik
Folësja e lajmeve tregon herën e parë në ekran: Ishte e tmerrshme Anjola Hamzaj prej disa muajsh jep lajmet në televizionin Klan dhe e ftuar në emisionin”Rudina” ka treguar se si u gjen
Eurodeputetët Vajgëll, Flekeshtajn dhe Kukan nesër në Shkup Në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë nesër do të mbahet Konferenca e 13-të e Komisioneve parlamentare për çështje d
Ketan Makwana, i bashkohet si folës Konferencës AllWeb Albania Ketan Makwana është një folës ndërkombëtar shumë i njohur i TEDx, sipërmarrës serial dhe mentor i cili e ka nisur rrugët
Ivan Brezak Brkan, "aristokrati i internetit" është folësi i radhës në AllWeb Albania 2017 Folësi i radhës në Konferencën e Marketingut Dixhital është Ivan Brezak Brkan! Ivan është themeluesi dhe redaktori i
ALLWEB, vjen në tetor edicioni i dytë i konferencës unike të marketingut dixhital Është viti i dytë që AllWeb mirëpret folësit më të mirë nga e gjithë bota për të vënë në dukje mjedisin gjithnjë e në nd
Mbyllet televizioni ku punonte, folësja e lajmeve shpërthen në lot (VIDEO) Një spikere lajmesh në Izrael nuk i mbajti dot lotët kur dha lajmin se televizioni ku ajo punonte do të mbyllej. Geul
Veliaj rikthehet në SHBA, folës nderi në ceremoninë e diplomimit të 3 mijë studentëve Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj do të rikthehet këtë fundjavë në universitetin e tij në “Grand Valley State
Nishani në Berlin, folësi kryesor në konferencën e Institutit për Diplomaci Kulturore Bujar Nishani mori pjesë si i ftuar nderi dhe folës kryesor në Konferencën Vjetore të Institutit për Diplomaci Kulturore
Policia dhunon sërish antarët e Grupit të Kumanovës Policia e Maqedonisë ka dhunuar sërisht antarët e Grupit të Kumanovës. Edhe në seancën e fundit për rastin "Kumanova", ë
Njihuni me folësit e konferencës së marketingut dixhital "ALLWEB"! Konferenca e parë dedikuar marketingut dixhital në Maqedoni “ALLWEB”, pas 4 vitesh organizim në Shkup, Maqedoni, në 20 T
Të rinjtë e PDIU hedhin bazat e Kuvendit mbarëkombëtar shqiptar Sot ne Prishtine u hodhen themelet e para te krijimit te Kuvendit rinor mbarekombetar shqiptar, i cili do te kete perfaq
Asani: Ju shqipfolës të agjendave të huaja, po hidhni helm mbi BDI-në (FOTO) Kryetari i degës së BDI-së në Çair, Bekir Asani, ka postuar një koment në Facebook që nisme fjalët: "Të dashur miq të dj
Thaçi: Mos bini pre e çdo shqipfolësi Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi ka komentuar situatën në Kumanovë. Ai ka thënë se situata është mjaft e rëndë dhe se
Ja cilët janë 10 gjuhët më të folura në botë Gjuhët kanë një zhvillim domethënës në zhvillimin e komunikimeve, në historinë e botës. Që me zhvillimin e gjuhëve të pa
Spanjisht-folësit e Manchesterëve darkojnë me partneret (FOTO LAJM) Futbollistët e Manchester City-t dhe Manchester United janë mbledhur mbrëmjen e djeshme në qëndër të qytetit për të dark
"Elbasan Arena", policë anglishtfolës për tifozët danezë Burime në FSHF kanë thënë për "Panorama Sport" se pritet të ketë rreth 250 tifozë danezë në ndeshjen e nesërme në stadiu
Universiteti "Beder'', tryezë për gazetarinë (FOTO-LAJM) Gjatë një tryeze të organizuar nga Universiteti "Hena e Plotë, Bedër", me gazetarë nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia,
"O ma po i bien telefonit" (VIDEO) Kjo spikere lajmesh ka një telefonatë urgjente ndaj vajza e saj i sjell telefonin edhe pse ajo është duke dhënë lajmet.
Duhej të ishte emisioni i lajmeve por? (VIDEO) Shikuesit e televizioneve janë gjithmonë të interesuar për emisionin e lajmeve pasi shikojnë zhvillimet që kanë ndodhur