999 rezultate për

fokusuar

One Man Show, Rama do të shkatërrojë foletë e krimit me skenarë të gatshëm? Kryeministri Edi Rama aktualisht po flet për atë që e reklamoi aq gjatë dhe që vendosi ta quante paketa Anti-KÇK. Por
Icardi i fokusuar totalisht te PSG-ja Sulmuesi i huazuar nga Interi, Mauro Icardi, e ka bërë të qartë se në mendjen e tij kishte qenë vetëm Paris Saint-Germai
Basha nga Berati tregon aksionin opozitar Kreu i PD, Lulzim Basha, është takuar sot me strukturat e djathta në Berat. Në një fjalim mbajtur para banorëve të kë
Zbulohet droga e terroristëve: Të mban zgjuar dhe të fokusuar Veprimet e kriminelëve, nga ato më brutalet, vrasje e masakra e përdhunime, sipas ekspertëve shpeshherë pasohen me marrj
"Pse janë fokusuar tek Çalët e Elbasanit": Berisha bën deklaratën e bujshme për grabitjen Policia ka ndaluar katër persona me akuzën se kanë ndihmuar ose kanë dijeni për grabitjen e bujshme të Rinasit, por ish
Facebook flet nga Twitteri: Nuk jemi sulmuar Facebook është duke punuar në zgjidhjen e problemit me të cilin përdoruesit e këtij rrjeti social nuk kanë mundësi të qa
Max Allegri konfirmon të ardhmen e tij Maxi Allegri është duke u lidhur me një largim nga Juventusi. Trajneri italian ka thënë se ai nuk po mendon tani për
David Silva i paqartë rreth të ardhmes së tij te City David Silva ka thënë se nuk ka plane për të ardhmen e tij, pavarësisht që po luan titullar te Manchester City. 33-vje
"Të fokusuar tek fotot gjysmë të zhveshura", Lori Hoxha publikon statistikat (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një prej vajzave më aktive në rrjetet sociale, ku numëron mijëra ndjekës. Ajo së fundmi ka postuar
Kaka: Një ditë do të punoj te Milani Rikardo Kaka një nga legjendat e Milanit është takuar me Leonardon dhe Maldini kët vit teksa i është ofruar një rol dre
Valverde: Skuadra duhet të jetë e fokusuar Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka tërhequr vërejtjen se skuadra e tij duhet të mbetet e fokusuar kundër Interit
A do t'i heqë Rama dy të besuarit e tij pasi mbaroi punë? Balla paralajmëron ndryshime në qeveri Pas pak ditësh fillojnë seancat parlamentare, ndërsa gjatë verës u paralajmëruan edhe ndryshime në qeveri. Gjatë ditë
Zbulohet fati i Veliajt: A do t'a kandidojë Rama sërish në Tiranë? Pak pas mesditës së të shtunës, ministrat dhe drejtuesit e lartë socialistë janë larguar nga ambientet e vilës qeveritar
Buffon: Jam i fokusuar tek PSG Duket se Gigi Bufon është mërzitur nga pyetjet e shumta për Juventusin, se çfarë po ndodh me klubin italian apo si e she
Këngëtarja shqiptare mbulohet dhe uron Bajramin Adelina Emini është një nga këngëtaret më të rezervuara nga shoëbizi shqiptar. ”Me fat Bajrami” ka shkruar ajo pranë
Gara për Topin e Artë e fokusuar tek Ronaldo dhe Salah, Messi offside Mohamed Salah ka rritur gjasat për të fituar çmimin “Topi i Artë” me paraqitjet e fundit dhe gjëja e fundit që duhet të
Emri, Dimitrov: Zgjidhja është e mundur Takimit të paralajmëruar për më 3 dhe 4 maj në Sofje mes ministrave të jashtëm të Maqedonisë e Greqisë do t’i paraprijë
Shekerinska: Jemi të fokusuar në zgjidhje Në këtë periudhë jemi të fokusuar në planin A, dhe kjo është gjetja e zgjidhjes, gjetja e mundësisë që t`i nisim bisedim
Pastore i vendosur për të ardhmen Javier Pastore në merkaton e janarit ishte shumë pranë largimit nga Paris Saint-Germain, por diçka e tillë u mbyll dhe t
Vetëm 1 në 100 persona mund t'i gjejnë 4 kafshë në këtë foto! Vetem një peizashi piktoresk një sy i pastërvitur nuk mund të vërejë asgjë më shumë. Në pamje të parë ju mund të shih