999 rezultate për

fluturuar

Njeriu që fluturon, tani po bëhet realitet (VIDEO) Një shpikës francez dhe sipërmarrës ofroi një spektakël në “Ditën e Bastijës”, duke fluturuar mbi Champs-Elysees përpara
Rama nuk u nis që nga Tirana për në Gjermani Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj kanë mbërritur në Berlin ku do të marrin pjesë në Samitin e Be
Ishte shpifje serbe, asnjë avion nuk ka transportuar veteranë në Hagë Raportimi i mediumit serb, RTS, se tre avionë të vegjël kanë udhëtuar sonte nga Prishtina për Holandë, është hedhur posh
Ky është aksidenti i tmerrshëm që i rrezikoi jetën Lorenzos (VIDEO) Jorge Lorenzo ka pësuar një aksident të frikshëm në provat e lira të dyta të Çmimit të Madh të Tajlandës. Në kthesën
Serbia dërgon avionët luftarakë në kufi me Kosovën Aeroplanë ushtarak serbë mund të shihen që nga nesër duke fluturuar mbi komunat e banuara me popullsi shqiptare, Preshev
Tension mbi detin e Zi, avioni rus i afrohet 1.5 metra avionit amerikan Një avion rus rrezikoi të përplaste avionin amerikan mbi detin e Zi gjatë ditës së sotme duke i tensionuar edhe më tej r
Dhurata luksi dhe pushime dimërore, fëmijët e të pasurve nisin festën (FOTO LAJM) Së bashku me ngrohtësinë e familjes dhe miqve, pushimet e festave të fundvitit shpesh ngjallin kujtime të dhimbshme të v
UFO duke fluturuar? Turisti fotografon objektin e çuditshëm (FOTO LAJM) Një biznesmen nga Tajvani bëri një udhëtim në jug-perëndim të Kinës dhe vizitoi liqenin e famshëm Dian në provincën Yunn
Arrestohet në Aeroportin e Vjenës një shtetas i Kosovës Ndaj tij ishte shpallur një fletarrest për gjithë shtetet e BE-së. Të mërkurën ai ka fluturuar nga Prishtina në drejtim
Frikë për të fluturuar, ja 10 këshilla për të larguar ankthin në avion Frikë për të fluturuar. Është një problem i shumë njerëzve dhe në rastet më kritike të ndalon të udhëtosh me aeroplan. N
Tension në det/ 4 avionë ushtarakë rusë “kërcënojnë” luftanijen amerikane Katër avionë rus kanë kërcënuar një luftanije të marinës amerikane në Detin e Zi, duke fluturuar në një mënyrë "të pasig
Guido Guidi flet për mediat italiane: Kam fluturuar dhe më parë në Shqipëri, ja kush më punësoi Andrea Guido Guidi, 69-vjeçari italian,i cili vetëm para disa kohësh u aksidentua në IShëm ku sipas raportëve të policis
A është kjo një raketë e Putinit apo një UFO? (VIDEO) Një spektakël dritash të gjelbra mbi qiellin e Siberisë mbrëmjen e së martës, tmerruan banorët të cilët menduan se po su
Djaloshi me autizëm gjen paqe tek qeni (VIDEO) Një djalë autik, i cili nuk lejon ta prek apo përqafojë askush, ka arritur të krijojë një lidhje të veçantë me qenin e t
Ahmetaj-Bashës: Nuk kam fluturuar me Suzerin, je bërë si Liza në Botën e Çudirave Me anë të një postimi të detajuar në rrjetin social Facebook, Ministri i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka reaguar pas akuzav
Çfarë janë këto gjallesa? (VIDEO) Përmes kësaj video të postuar në rrjetin social Facebook është ngjallur një mister në lidhje me identifikimin e gjallesa
Helikopterë mbi fshatrat e Tetovës (FOTO LAJM) Pas ngjarjeve të rënda në Kumanovë dhe panikut që kaluan shqiptarët e "Lagjes së Trimave", vëmëndja kalon në anën tjetër
100 vjeçarja që hidhet me parashutë (VIDEO) Përvjetorin e saj të 100-të Georgina Harëood, e ka festuar duke u hedhur me parashutë nga aeroplani. Duket se ajo ës
E pabesueshme! Ja si ka fluturuar Golfi sipër mbrojtësve të rrugës (FOTO LAJM) Shikojeni sesi ka përfunduar ky golf nëpër rrugët e Kosovës. Për fat të mirë pasagjerët e makinës tip "Golf" kanë shp
Benatia te United, Roma e përgënjeshtron Lajm i bujshëm vjen nga Anglia: Mehdi Benatia është vetëm një hap larg Manchester United, raporton Sky Sports Uk. Tratat