999 rezultate për

fluturimeve

Kompania e fluturimeve ngatërron destinacion, i dërgon udhëtarët në vendin e gabuar Burdha Air ka dërguar pasagjerët në qytetin e gabuar të Nepalit. Një fluturim brenda Nepalit ka dërguar pasagjerët në
Një biletë për Askund: Trendi i pabesueshëm i fluturimeve dhe kritikat ndaj tij Të lexoni se dikush do të presë një biletë për të shkuar –askund– mund të duket si shaka pa kripë. Por në fakt, është e
Masat e para nga Greqia dhe Norvegjia, a do t’i hapë BE kufijtë për shqiptarët në shtator? Pritet të merren zyrtarisht vendimi, për Shqipërinë dhe të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor, të cilave do t’ju ndalo
Greqia ndryshon mendje, lejon fluturime me Shqipërinë nga aeroporti i Athinës Duket se Greqia ka ndryshuar mendim nw lidhje me fluturimet drejt vendit tonw. Ditwn e sotme, Autoriteti i Aviacionit
Izolohet Shqipëria, një tjetër shtet na mbyll kufijtë pas agravimit të COVID-19 Austria ka pezulluar fluturimet nga Shqipëria nga data 16 deri në 31 korrik. Ambasada shqiptare në Vjenë njofton se
Këto janë linjat e fluturimeve për nesër 11 fluturime të tjera nga aeroporti i Rinasit do të mbahen gjatë ditës së nesërme. Sipas Tirana International Airport
S’ka fluturime nga Aeroporti i Prishtinës deri më 27 qershor Aeroporti i Prishtinës ka njoftuar se autoritetet shtetërore kanë marrë vendim për ndalimin e fluturimeve deri më 27 qer
Datat dhe oraret e fluturimeve për shqiptarët, nga 29 maji deri në 3 qershor Janë publikuar nga kompania “Air Albania” datat e reja te fluturimeve të riatdhesimeve nga dhe drejt Shqipërisë. tc-j
COVID-19/ Pyetja që bëjnë të gjithë: Kur do të rikthehen fluturimet? Analistja e ndikimit ekonomik pranë IATA (International Air Transport Association), Eni Mima tha në një intervistë për
Greqia shtyn ndalimin e fluturimeve me 5 vende të Europës Masat e marrë për Covid-19 kanë bërë që Greqia të marrë masa edhe për fluturimet. Deri më 15 maj asnjë fluturim nuk d
Autoriteti i Aviacionit Civil thirrje qytetarëve: Mos blini bileta Autoriteti i Aviacionit Civil këshillon të gjithë qytetarët të evitojnë blerjen e biletave të transportit ajror nga çfar
Aeroporti i Prishtinës: S’kemi vendim për ndalim të fluturimeve drejt ndonjë vendi, përveç drejt Italisë Aeroporti i Prishtinës ka njoftuar se deri më nuk iu ka ardhë asnjë vendim për ndalimin e fluturimeve drejt ndonjë vendi
Frika nga koronavirusi, Kosova merr masa të rrepta për fluturimet drejt Italisë Deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi në Kosovë, megjithatë Ministri i Infrastrukturës dhe Ambie
Kompania britanike e fluturimeve falimenton si pasojë e koronavirusit koronavirusi ka prekur ndjeshëm ekonominë botërore. Linja ajrore britanike Flybe falimentoi pas rënies drastike të kërke
Rama: Nuk dua të fluturoj me "bussines class" por nuk më nxënë sediljet normale Në konferencën që po mban ditën e sotme kundër paketës Anti-KÇK, Kryeministri Rama i ka dedikuar një hapësirë të veçantë
Kampania e fluturimeve "Adria Airways" bën kërkesë për falimentim Kompania ajrore "Adria Airways" ka njoftuar se zyrtarisht ka bërë kërkesë për falimentim, duke i dhënë fund shërbimeve p
Kujdes kush fluturon sot nga Rinasi me këto kompani ajrore Ditën e sotme, në fluturimet nga Tirana drejtë Italisë dhe anasjelltas, do të ketë anulime dhe vonesa, për shkak të një
Nesër greva e kompanive ajrore, Autoriteti i Aviacionit bën njoftimin e rëndësishëm Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, ka njoftuar se ditën e nesërme, në fluturimet nga Tirana drejtë Italisë dhe anas
Kujdes në këto orë në Rinas, çfarë do ndodh me fluturimet Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, i bën thirrje gjithë pasagjerëve që kanë planifikuar të udhëtojnë ditën e nesërm
Udhëtoni drejt Italisë me avion? Çfarë pritet të ndodh nesër Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, i bën thirrje gjithë pasagjerëve që kanë planifikuar të udhëtojnë ditën e nesërm