999 rezultate për

fluturimet

Rinisja e futbollit në Spanjë, sigurohen fluturimet "charter" për transfertat Presidenti i La Liga, Javier Tebas ka zhvilluar një takim me përfaqësuesit e skuadrave të Primera dhe Segunda Division p
Datat e riatdhesimeve, kur do të jenë fluturimet nga shtatë shtete të botës (FOTO LAJM) Të gjithë shqiptarët e bllokuar jashtë Shqipërisë apo persona të tjerë që duan të largohen nga vendi ynë mund të fluturo
Operatorët turistikë letër Ramës: Të nisin fluturimet (FOTO LAJM) Operatorët turistikë i kanë drejtuar një letër të hapur kryeministrit Edi Rama, ku i kërkojnë që të lirojë më tej masat
COVID-19/ Pyetja që bëjnë të gjithë: Kur do të rikthehen fluturimet? Analistja e ndikimit ekonomik pranë IATA (International Air Transport Association), Eni Mima tha në një intervistë për
Riatdhesimi nis të shtunën nga Stambolli, ja fluturimet e tjera dhe oraret Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka publikuar kalendarin e fluturimeve që do të kryhen gjatë fundjavës, dhe ku
Greqia shtyn fluturimet për një afat të dytë Në Greqi, Autoriteti i Aviacionit Civil njoftoi të mërkurën se do të zgjasë një ndalim të fluturimeve tregtare me gjasht
Përhapet shpejt koronavirusi në Turqi, 21 të vdekur dhe 947 të infektuar Numri i vdekjeve nga koronavirusi në Turqi është rritur me 12 vetë të shtunën, duke e çuar në 21 numrin e viktimave në t
Koronavirusi mbyll aeroportin e Rinasit Nga data 23 Mars 2020, ndërpriten të gjitha fluturimet, përveç kompanisë Air Albania që vazhdon të fluturojë nga Tirana
Ndalohet fluturimi drejt dhe nga Britania e Madhe (FOTO LAJM) Ministriia e Infrastrukturës dhe Energjisë ka njoftuar sot se janë anuluar fluturimet drejt dhe nga Britania e Madhe.
Pezullohen të gjitha fluturimet nga Aeroporti i Prishtinës Me të shënuar ora 00:00 e datës 16 mars ka hyrë në fuqi vendimi i Qeverisë së Kosovës i cili u mor të premten në mbrëmje
Del lista/ Këto janë aeroportet ku nga sot anulohen fluturimet si pasojë e koronavirusit Autoriteti i Aviacioni Civil ka publikuar të gjitha fluturimet që do të anulohen si pasojë e mbërritjes së koronavirusit
Frika nga koronavirusi, Kosova merr masa të rrepta për fluturimet drejt Italisë Deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi në Kosovë, megjithatë Ministri i Infrastrukturës dhe Ambie
KORONAVIRUSI/ Anulohen fluturimet nga Rinasi drejt Italisë, çfarë thonë autoritetet (FOTO LAJM) Paniku nga koronavirusi ka bërë që disa fluturime drejt Italisë nga Rinasi të anulohen. Lajmi është bërë i ditur nga bur
Mjegulla e dendur anulon fluturimet, autoritetet japin njoftimin e rëndësishëm për udhëtimet e sotme Moti i keq dhe mjegulla e dendur, anuluan ditën e djeshme disa fluturime për në aerportin e Rinasit. Këto fluturime d
Shtyhen të gjitha fluturimet nga aeroporti "Nënë Tereza" Moti i keq ka shkaktuar jo pak probleme në vend, ndërsa së fundmi burime bëjnë me dije se janë shtyrë edhe udhëtimet ajr
Pas tragjedisë me 176 viktima, SHBA anulon fluturimet drejt Iranit dhe Irakut Irani filloi sot sulmet ndaj SHBA, pas eliminimit nga ajri të gjeneralit iranian. Menjëherë pas sulmit me raketa, një
Pitoni bie në pistën e avionëve, vonon fluturimet Udhëtarët mbetën të shokuar pasi një piton u bë shkak tmerri në një fluturim nga Brisbane për në Zelandën e Re. Gjarp
Kaos me fluturimet në Prishtinë: Avionët mbetën në ajër, të tjerë kthehen mbrapsht Mjegulla e dendur mbi zonën e aeroportit “Adem Jashari” në Prishtinë ka shkaktuar probleme me uljen e avionëve me destin
Shumë kohë pas datës së premtuar, "Migjeni" nis fluturimin (FOTO LAJM) Që nga dita e hënë, avioni me emrin Migjeni do të nisë fluturimet drejt Italisë. Ka qenë vetë Kryeministri Edi Rama q
Në prag falimentimi, kompania e njohur ajrore anulon fluturimet nga Tirana dhe Prishtina (FOTO LAJM) Kompania sllovene Adria Airways e cila ka ndërprerë fluturimet që nga dita e martë 23.30 ka afat deri në 2 tetor që të p