999 rezultate për

floriri

I këputën varësen e floririt nga qafa, Policia arreston tre të rinj në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga tre person atë cilët akuzohen se i kanë vjedhë nga qafa varësen e floririt një qyteta
Kjo është mënyra e vetme për të pastruar bizhuteritë e floririt sa hap e mbyll sytë Ndryshe nga bizhuteritë e argjendta vëthët, unazat apo orët prej floriri nuk formojnë një shtresë opake në sipërfaqen e
Nga WC prej floriri te garderoba, brenda shtëpisë luksoze së Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha M
Mijëra euro e bizhuteri në Portin e Durrësit, çfarë deklaroi në polici shkodrani i arrestuar Policia Kufitare ka goditur një rast të tentativës së kontrabandës me mallra që paguhet akcizë dhe të mosdeklarimit të t
"Të mbyti virusi moj nëno", hajduti i këput me lezet varësen e floririt të moshuarës Pasi u kujdes gjithë ditën për mbesën, një 63-vjeçare u sulmua rrgës për në shtëpi nga një hajdut i cili përpara se ta g
Vrasja në Gjirokastër, autori dhe viktima ishin kërkues floriri Mihal Thimjo dhe Gëzim Saraçi kanë qenë kërkues floriri. Këto janë detaje të reja të cilat dalin në dritë një ditë pas v
Zbulohet raporti sekret i ministrit: Ushtarët e portit janë të implikuar në kontrabandë floriri Zbulohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qëndror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qëndror të
Nga WC prej floriri te garderoba, brenda shtëpisë luksoze së Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha M
Kjo është mënyra e vetme për të pastruar bizhuteritë e floririt sa hap e mbyll sytë Ndryshe nga bizhuteritë e argjendit vëthët, unazat apo orat prej floriri nuk formojnë një shtresë opake në sipërfaqen e
Maskë floriri 4000 dollarë, çmenduria e biznesmenit për tu mborjtur nga COVID-19 (FOTO LAJM) Koronavirusi është përhapur pothuajse në të gjithë botën dhe një nga ndryshimet që ka sjellë është përdorimi i maskave n
Bashkëpuntore e "skifterit", kush është 20 vjeçarja që ndihmonte në vjedhje Astrit Thaçin Policia e Tiranës ka arrestuar sot një vajzë 20 vjeccare e cila dyshohet se bashkëpunonte me Astrit Thaçin, duke kryer g
Vodhën kasaforta dhe bizhuteri floriri, kapen dy persona në Fushë-Kosovë Policia në Fushë–Kosovë ka arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale “Vjedhje e rëndë”. Sipas policisë, perso
U shkulnin varëset nga qafa të moshuarave, kapen 2 "të fiksuarit" pas florinjve në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar dy shtetas të cilët vidhnin varset e floririt nga qafa. Këta dy shtetas në bashkëpuni
Fatlumi gjen copëzën e floririt me çmimin marramendës Një kërkues thesaresh ka shënuar rekord me copëzën më të madhe të floririt që është gjetur në Britani, në fund të një lu
Vidhte varëse nga qafa, kapet "i fiksuari" pas floririt Policia e Lushnjës në bashkëpunim me policinë Fier, kanë përfunduar me sukses operacioni e koduar "Gold". Eshtë arres
Shpenzime jo vetëm në makina, Gjuzi tërheq vëmendje me orën prej floriri (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmone ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e tij. Së fundmi, vëmendja ka shkuar te ora që kry
I dashuri i akuzuar për eleminim mafioz, në Instagramin e Trejsit "plas" floriri (FOTO LAJM) Kur flasim për Trejsin flasim për luks dhe shumë zhurmë. Miss-i është nga ato vajza të showbizit e cila është ndër më të
Meta kthen koncensionin e rrugës prej "floriri" Milot-Balldren Presidenti Ilir Meta ka kthyer mbrapsht ligjin që i jep një kompanie private koncensionin për rrugën e shumë debatuar Mi
Meta i ktheu 'floririn', Rama reagon me një thënie Pak minuta pasi presidenti Meta ktheu në Kuvend ndryshimet për ligjin e Rezervave Materiale të Shtetit kryeministri Edi
Morena Taraku na tregon shtëpinë luksoze, nga abazhuri me kristale e deri te shandani prej floriri (FOTO LAJM) Morena Taraku është një nga modelet më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Ajo ështëmjaft aktive në rrjetet so