999 rezultate për

floridĂs

Kur aligatori shfaqet rrugve të Floridas (VIDEO) Mark Sher po shëtiste me një veturë të vogël elektrike që zakonisht përdoret nga lojtarët e golfit, kur para tij u shfaq
Mbi 20 të plagosur pas një sulmi në një shkollë të Floridas Policia në Parkland, Florida, po i përgjigjet raporteve për të shtëna me armë në një shkollë të mesme lokale. Zyra e
Policia e Floridas kap Pitonin 4 m të gjatë që pengonte qarkullimin e makinave (VIDEO) Policia e Floridës ka kryer një operacion për heqjen e një pitoni gjigant prej 4 metrave, që kishte dalë në autostradë d
Borë në Florida për herë të parë pas 29 vitesh (VIDEO) Banorët e veriut të Floridas nuk kishin parë kurrë dëborë që prej tre dekadash, derisa vala e të ftohtit që goditi bregu
Irma lë pa energji elektrike 6.5 milion banesa në Florida Uragani “Irma” ka zhytur në errësirë shtetin e Floridas, ku 6.5 milionë banesa, ose 2/3 e numrit total, kanë mbetur pa e
Të “çmendurit” e Floridas që sfiduan “Irmën” (FOTO & VIDEO) Uragani “Irma” që e kthehu Floridan Jugore në një vend fantazmë, ka kaluar tashmë nga kategoria 4 në një stuhi të katego
Nuk ju bind ekipeve të shpëtimit, shiheni si e pëson nga uragani Irma ky banor i Floridas (VIDEO) Të paktën 20 persona humbën jetën mëngjesin e sotëm nga uragani shkatërrimtar Irma, dhe mbi një milion shtëpi janë përmb
Irma tërbohet teksa shkon drejt Floridas Shkulmet e zemëruara të erës të stuhisë po godasin ishujt në jug të Florida-s ndërkohë që vetë uragani Irma do të godasë
"Irma" po vjen, fillojnë shenjat e para në Florida (FOTO & VIDEO) Shtrëngatat dhe erërat e forta kanë filluar tashmë të trazojnë ujërat e Floridas, e cila po pret nga moment në moment të
Kush është ish-ushtaraku “i çmendur” që kreu masakrën në aeroportin e Floridas Esteban Santiago, që shihni dhe në foton e mësipërme, 26 vjeç, është ish-ushtaraku i cili masakroi 5 persona me një pus
Qëlloi për vdekje 5 persona dhe plagosi 6 të tjerë, në pranga agresori i Floridas (FOTO & VIDEO) Një person i armatosur ka hapur zjarr në aeroportin ndërkombëtar të Floridas në Shtetet e Bashkuara, duke lënë të vdekur
Sulmi në aeroportin e Floridas, shkon në 3 numri i viktimave (FOTO & VIDEO) Një person i armatosur ka hapur zjarr në aeroportin e Fort Lauderdale në Florida të SHBA-ve. Nëpërmjet faqes zyrtare
SHBA/ Të shtëna në një aeroport të Floridas, 9 të plagosur një i vdekur (VIDEO) Një person i armatosur raportohet të ketë hapur zjarr në aeroportin e Fort Lauderdale në Florida të SHBA-ve. Nëpërmj
Uragani “Matthew” i drejtohet Floridas (VIDEO) Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama ka paralajmëruar qytetarët në Florida që të evakuohen pasi uragani Methj
Shfaqje e mistershme në qiellin e Floridas (VIDEO) Një video nga aktivitetet e pazakonta mbi qiellin e Floridas në Shtetet e Bashkuara, është postuar në rrjetin social Fac