999 rezultate për

florian

Efektivi i infektuar me COVID-19 qëndroi një muaj në spital, gruaja denoncon humbjen e sendeve Bashkëshortja e Florian Pemës, Valbona, denoncon në komisariatin numër 4 humbjen e sendeve me vlerë të të shoqit. Ajo
Florian Marku: Jam patriot, në çdo ndeshje mbajë flamurin kuqezi Boksieri shqiptar Florian Marku ka filluar të depërtojë me sukses edhe në Britani të Madhe. Meçin e fundit që e fitoi
Florian Markut i mjaftoi një raund për ta mposhtur Muma Mweemba (VIDEO) Florian Markut i ka mjaftuar një raund për ta hedhur në tokë kundërshtarin Muma Mweemba. Boksieri shqiptar, e nisi fu
Florian Marku është gati, rikthehet në ring pas gati një viti Sonte boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku do rikthehet në ring pas 11 muajsh. Ai do të ndeshet me boksierin, Mu
Sulmuesi i Kombëtares, Florian Kamberi infektohet me Covid-19 Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Florian Kamberi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është konfirmuar n
Vranë shokun e tyre, lihen në burg autorët Janë lënë në burg autorët e vrasjes së Florian Lamçes. Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në burg Sokol Sanxhaktarin dhe
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
Me kafkë dhe aortë të çarë, del ekspertiza për Florian Lamçen Është zbardhur shkaku i vdekjes së Florian Lamçes, i cili u vra mëngjesin e djeshëm në qytetin e Elbasanit, ku një nga t
Kush është "Flor Qorri", si ekzekutoi bashkë me të vëllain pronarin e diskos vite më parë Detaje të reja bëhen me dije nga vrasja e 40-vjeçarit Florian Lamçe. Mësohet se në muajin shkurt të këtij viti, i nd
Arrestohen dy autorët, zbardhet vrasja e Florian Lamçes në Elbasan Zbardhet ngjarja e rëndë në Elbasan, ku në orët e para të mëngjesit të sotëm mbeti i vrarë 40-vjeçari Florjan Lamçe.
E vrau shoku i fëmijërisë?! Pak para ekzekutimit, viktima në Elbasan publikoi foto me autorin e dyshuar Kjo foto që po shihni mendohet të jetë kryer disa çaste përpara se Florian Lamçe të vritej nga personi tjetër i dyshuar,
Kamberin e dërgojnë në shtëpi, e ardhmja e sulmuesit nuk është te Rangers Florian Kamberi nuk është më në modë në Skoci. Sulmuesi edhe pse në pjesën e dytë të sezonit ishte pjesë e Rejxhërs
Aktori i njohur Florjan Binaj pozitiv me COVID-19 Aktori i humorit në spektaklin "Portokalli" është infektuar me COVID-19. Burimet bëjnë me dije se Florian Binaj ka da
Florian Marku: Truprojat e McGregor janë shqiptarë “Luftëtari” shqiptar që garon në kategorinë MMA (Artet Marciale të Kombinuara),Florian Marku, ishte një nga të ftuarit e
U kthye nga Gjeneva, ish-lojtari i Tiranës tregon si arriti të mposhte koronavirusin Ish-futbollisti i Tiranës Florian Riza foli për herë të parë pasi u shërua nga koronavirusi. Në një prononcim për “AB
U infektua me koronavirus, Florian Riza: Spitali infektiv një tmerr, dukej si 1920 Florian Riza është zyrtari i FSHF-së që u infektua me virusin COVID-19. Ish-futbollisti pas një periudhe 10 ditore në s
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM) Aktori i njohur i shoë-t të humorit “Portokalli”, Florjan Binaj është shprehur se ndihet i zhgënjyer nga programi i ri q
Një karantinë si e Florian Agalliut, moderatori ndan videot plot të qeshura me vajzën (VIDEO) Moderatori i njohur, Florian Agalliu ka ndarë gjatë këtyre ditëve videot më të bukura pranë dashurisë së tij më të madhe
Florian Marku në karantinë, e fejuara i vjen në ndihmë duke e grushtuar (VIDEO) Boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku ka postuar një video në Facebook duke u stërvituar nga shtëpia e tij në Londër
"Kam qenë 13 ditë me temperaturë dhe i këputur", Florian Marku dyshon për koronavirus (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku, ka dyshime se mund të ketë kaluar koronavirusin. Nëpërmjet një postimi në faqen zy