E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
999 rezultate për

flori

ZYRTARE/ Nuk ka pushime, Marku konfirmon kundërshtarin e radhës Florian Marku ka zyrtarizuar një meç të ri. Florian Marku dhe Rylan Charlton do të ndeshen në mbrëmjen e meçit kryeso
I këputën varësen e floririt nga qafa, Policia arreston tre të rinj në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga tre person atë cilët akuzohen se i kanë vjedhë nga qafa varësen e floririt një qyteta
Nga burgu te e dashura, Florian Marku rrëfehet si asnjëherë (FOTO LAJM) Florian Marku është një nga sportistët shqiptarë të momentit, pasi me triumfet e tij ka ngjallur kureshtje si brenda, ed
Momenti kur Florian Marku i "fluturon" jashtë ringut protezat kundërshtarit (VIDEO) Florian Marku në meçin e zhvilluar ndaj Jamie Steëart, edhe pse ishte më i mirë, nga gjyqtarët pas nëntë raundesh është
Mbyllet ndeshja Marku - Stewart, gjithçka barazim (VIDEO) Florian Marku ka përfunduar ndeshjen me Steëart duke mos arritur të mposhte me KO në 8 raunde. Vendimi i jurisë ishte
Kush është artistja që rikthen Flori Mumajesin në skenë pas 1 viti (FOTO LAJM) Një superprojekt pritet të publikohet së shpejti. Rep-artistja Tayna ka bashkuar forcat me Flori Mumajesin dhe dueti
"Idiot, të thyej në mes", Florian Marku përplaset në hotel me boksierin britanik, i ndan sigurimi (VIDEO) Boksieri shqiptar Florian Marku është ndeshur me një incident të papritur gjatë qëndrimit në një hotel në Britaninë e Ma
Kjo është mënyra e vetme për të pastruar bizhuteritë e floririt sa hap e mbyll sytë Ndryshe nga bizhuteritë e argjendta vëthët, unazat apo orët prej floriri nuk formojnë një shtresë opake në sipërfaqen e
Dy ditë para ndeshjes, Florian Marku takohet me menaxherin e Joshua E shtuna do të jetë mbrëmje e madhe për boksin botëror dhe atë shqiptar. Anthony Joshua do të mbroj titullin e Botës
Efektivi i infektuar me COVID-19 qëndroi një muaj në spital, gruaja denoncon humbjen e sendeve Bashkëshortja e Florian Pemës, Valbona, denoncon në komisariatin numër 4 humbjen e sendeve me vlerë të të shoqit. Ajo
COVID-19/ Humbje e madhe për policinë, kush është efektivi që u gjet i vdekur në banesë Një tjetër humbje është shënuar si pasojë e COVID-19 në rradhët e policisë shqiptare. Agjent i anti-drogës në Polici
Florian Marku: Jam patriot, në çdo ndeshje mbajë flamurin kuqezi Boksieri shqiptar Florian Marku ka filluar të depërtojë me sukses edhe në Britani të Madhe. Meçin e fundit që e fitoi
6 vite pa Dr. Florin, Landi shpreh dhimbjen në vetëm pak fjalë (FOTO LAJM) Si sot 6 vite më parë u nda tragjikisht nga jeta këngëtari i ndjerë, Dr.Flori. Artisti la pas një dhimbje të thellë tek
Florian Markut i mjaftoi një raund për ta mposhtur Muma Mweemba (VIDEO) Florian Markut i ka mjaftuar një raund për ta hedhur në tokë kundërshtarin Muma Mweemba. Boksieri shqiptar, e nisi fu
Florian Marku është gati, rikthehet në ring pas gati një viti Sonte boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku do rikthehet në ring pas 11 muajsh. Ai do të ndeshet me boksierin, Mu
Florida nën sundimin e stuhisë Eta, pamjet nga rrëmuja dhe përmbytjet (FOTO LAJM) Florida vështirë se mund të kalojë kohë pa u goditur nga stuhitë apo uraganet, duke u kthyer shpesh në një grumbull rrëm
Si arriti të fitonte Donald Trump ndaj Joe Biden në Florida Donald Trumpit me pothuajse të gjitha votat e numëruara (99.8 për qind të numëruar), ka fituar tashmë shtetin e Floridas
Plot stil, por pa maskë: Kështu u duk Melania Trump teksa votoi (FOTO LAJM) Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Melania Trump ka votuar në Florida, shtet i cili është padiskutim mbështetja më e
Sulmuesi i Kombëtares, Florian Kamberi infektohet me Covid-19 Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Florian Kamberi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është konfirmuar n
Presidenti nga Florida: Votova për njërin që quhet Trump Presidenti Donald Trump votoi të shtunën në shtetin e Floridas, ndërsa rivali i tij demokrat ishte në Pensilvania në një