999 rezultate për

flori

Kiara Tito u detyrua të zgjedhë mes Florit dhe Ledrit dhe s’e pati hiç të vështirë! (VIDEO) Të zgjedhësh mes Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës, mund të jetë e vështirë, por jo për Kiara Titon. E ftuar në “Ftesë
Shpenzime jo vetëm në makina, Gjuzi tërheq vëmendje me orën prej floriri (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmone ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e tij. Së fundmi, vëmendja ka shkuar te ora që kry
"Ble klikimet": Sabri Fejzullahu sqaron deklaratën kundër Flori Mumajesit Në “E diell” (10 nëntor), Sabri Fejzullahu sqaroi deklaratën e pak muajve më parë, ku ndër të tjera u shpreh se “Flori M
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
Merr fund dilema, Flor Mumajesi zbulon kujt ja dedikon këngën "Thjesht Të Du" (VIDEO) Dje kantautori Flori Mumajesi u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë. Këng
Klajdi Haruni paska mbaruar punë me planet e dasmës, i kërkon Florit dhuratën (VIDEO) Pasi Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të fundit “Thjesht t’du”, Klajdi Haruni ka shprehur dëshirën për t’u martua
Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjith
E larë në flori, Ivanka mahnit mbretërit (FOTO LAJM) Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante. Sw fundmi Ivanka ka
Dikur me Florin, Liberta Spahiu jep përgjigjen epike kur e pyesin për lidhjen (FOTO LAJM) Ishte fillimi i vitit 2018, kur në mediat rozë po përflitej një romancë e re mes Flori Mumajesit dhe Liberta Spahiut.
"Do mbetesh i vogli", Flor Mumajesi i bën urimin epik Brunos për ditëlindje (VIDEO) Artisti i Threedots, Bruno feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të rëndësishme, mori një urim nga bashkëpunëtori e miku
Florian Agalliu tregon arsyen përse do të largohet nga "Top Channel" (FOTO LAJM) Dje u tha se Florian Agalliu nuk do të jetë më pjesë e emisionit “Në shtëpinë tonë”. Revista “Who” shkruante se bashk
"Hakeri s'më kërcënon dot", modelja shqiptare e publikon vetë videon duke bërë s*ks (VIDEO) Ka vite qe merret me modeling dhe eshte e para modele qe tentoi te zhvishet perpara nje aparati fotografik. Dhe bëhet
Policia serbe plagos rëndë një shqiptar Sipas këshilltarit Komunal të Medvegjës, Florim Sahiti, Policia serbe sot ka plagosur rëndë Milazim Muratin nga Gërbaci
Sherr për 10 milionë lekë, dy ish-miqtë përplasen me ujë në studio Në seancën e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq”, përballë njëri-tjetrit janë dy miq të mirë të dikurshëm, por që sot pë
"Njëri duhej të hiqte dorë", Vjehrra e Florianës e dinte problemin që kishte ajo me Enisin (FOTO LAJM) Vjehrra e Floriana Garos, Lumturi Ratkoceri tregoi sot të emisioni “Rudina” disa detaje të reja në lidhje me fillimet e
Tmerr në Florida, 40 vjeçari “monstër” përdhunon dy vjeçaren Një vajzë vetëm 2 vjec është përdhunuar nga një dyzetvjecar dhe është lënë mes gjakut në dyshemenë e banjës. Autorite
U bë i njohur përmes Adrian Gaxhës, çfarë mendon Floriani për të pas kaq vitesh (VIDEO) Adrian Gaxha dhe Floriani bënë bujë para disa vitesh me hitin e tyre ‘Ngjyra e kuqe’, e cila u pëlqye shumë nga publiku.
"Jo çdo gjë ndodh me sikur", Florian Agalliu pëson incident në mes të skenës (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i emisionit “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu, aktualisht është impenjuar si me konkursin e kërcim
"I paharruar", Ermali i trishtuar, rikthehet pas 8 vitesh në vendin ku shkonte me Dr. Florin! (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është ritkthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite më parë! Rrugës për në Përmet ai ka n
Kapen katër shqiptarë Greqi, po gërmonin me fadromë për të gjetur flori Autoritetet e policisë në Greqi kanë arrestuar katër shqiptarë të cilët po kërkonin florinj buzë një lumi në Grykën e Sk