999 rezultate për

florentino

E bujshme, James Rodriguez te Milani James Rodriguez do të mbyllë aventurën me Bayern Munchen në fund të këtij sezoni, për t’u rikthyer pas huazimit te Real
Reali gati blerjen rekord 300 mln euro Fundosja e Real Madrid ndodhet nën sytë e të gjithëve, aq sa mediat spanjolle në këto moment po tentojnë të analizojnë s
Lajmi tronditës vjen nga Argjentina, Florentino Perez manipuloi shortin Programi argjentinas "Jorge Ramos y su banda", te Espn, ka lëshuar akuza të forta në drejtim të presidentit të Real Madr
"Topi i Artë për Modric? Në garë me Messin ishte Florentino Perez e jo Ronaldo" Zlatan Ibrahimovic ka bërë një deklaratë interesante për fitoren e Luka Modricit për çmimin e Topit të Artë. Zlatan I
Wanda bllokon transferimin e Icardi-t Që Real Madrid pëlqen Mauro Icardi-n, kjo nuk është diçka e re. Nëse do të ketë negociata së shpejti në lidhje me këtë g
Reali 500 milion euro borxh për stadiumin e ri luksoz Presidetni i Real Madridit, Florentino Perez është raportuar se do të kërkojë një shumë rreth 500 milion euro borxh në m
Modric kërkon me ngulm të transferohet te Interi Duket se tratativa mes Luka Modricit dhe Interit nuk ka përfunduar ende. Siç raportojnë mediat italiane, që besojnë se d
E fundit: Ja çfarë po ndodh mes Luka Modric dhe Florentino Perez Gazzetta dello Sport rihap kapitullin Luka Modric për Interin. Sipas saj, sonte, kroati do të përpiqet të fitojë ‘lirinë
Florentino Perez "blindon" skuadrën e Real Madrid Pas largimit të Cristiano Ronaldos, mesa duket presidenti i klubit, Fiorentino Perez nuk do të lejojë asnjë "yllë" tjetë
Çmendet Perez, tregon shifrën që skuadrat e tjera duhet të paguajnë për shërbimet e Luka Modric Luka Modric mund të largohet nga Real Madrid dhe të bashkohet me Interin nëse ata paguajnë 750 milionë euro për mesfusho
Coutinho nxjerr zbuluar Perezin: Ai është gati të lerë gjithçka për Neymarin Neymar te Reali i Madridit nuk ka përfunduar ende. Pavarësisht lajmeve se Reali nuk ka interes, Florentino Perez e ka br
Florentino Perez "grushton" gazetarin spanjoll pas triumfit në Champions (VIDEO) Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka goditur me një shuplakë gazetarin spanjoll, Josep Pedrerol. Gjatë dekl
Kompania e Florentino Perez nuk merr pjesë në rimodelimin e stadiumit Santiago Bernabeu President i Real Madridit, Florentino Perez, ka vlerësuar se rinovimi i stadiumit Santiago Berbanbeu, buxheti i të cilit
Florentino Perez motivon Benzeman para ndeshjes me Bayernin Pas seancës stërvitore të Real Madridit në “Allianz Arena” ditën e djeshme, presidenti i klubit madrilen, Florentino Per
Florentino Perez kontakton me agjentin e Neymarit Ardhja e Neymar në Real Madrid po bëhet gjithnjë e më afër. Presidenti i Real Madridit, Florentino Pérez, ka pasur disa
Florentino Perez sqaron gjithçka për një trasnferim të mundshën të Neymarit në Madrid President i Real Madridit, Florentino Perez foli para mediave sonte në Darkën e Pirateve të organizuar nga ish-lojtari L
Florentino Perez hap valixhen, 200 milionë euro për yllin e Premier Leagues Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez është gati të bëjë çmendurinë dhe thyejë rekordin e transferimeve të klubit p
Perez hedh poshtë blerjen e Pogbas, nuk është preferencë e tij Florentino Perez nuk e dëshiron mesfushorin e Manchester United, Pogba në Madrid. Siç raporton “Sky Sport UK” preside
Perez tradhëton Ronaldon, nuk e ka mbajtur akoma premtimin e dhënë Florentino Perez i ka dhënë letrën e bardhë Jorge Mendes, agjentit të Cristianos, për t’i prezentuar ofertat që ai ka pë
Arsenal shumë pranë Benzemas Sipas mediumit spanjoll Don Balon, Benzema ka qenë një objektiv afat-gjatë për trajnerin e Arsenalit, Arsene Ëenger dhe