999 rezultate për

florenc

Plas sherri në Tiranë, përfundon në komisariat ish-kreu i Policisë Ish-drejtori i Policisë Bashkiake të Tiranës, Florenc Hoxha, ka përfunduar sërish në komisariatin e policisë. Dyshohe
Kampi socialist në zi, ndërron jetë aktivistja e njohur në Tiranë Ka ndërruar jetë një nga aktivistët e Partisë Socialiste në njësinë 5 në Tiranë. Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta
Florence Schelling hyn në historinë e sportit hokej në Zvicër SC Bern është klubi më i madh i hokejit në Zvicër dhe ndër më të mdhajt në Evropë sapo ka emëruar një grua si menaxhere
I përfshirë në ekzekutimin e ''Dodës'': Kush është Bled Muça, miku i Florenc Çapjes? Policia e Shtetit ka arrestuar Bledar Muçën, si edhe një person tjetër pasi kanë aksidentuar një efektiv të policisë së
''Kam shenja të koronavirusit'', ish-nëndrejtori i spitalit të Sarandës bën kërkesë për lirimin nga burgu Ish-nëndrejtori i Spitalit të Sarandës, Florenc Llanaj, i arrestuar si pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës,
Kaloi 8 ton drogë në Portin e Durrësit, kush është Florenc Tresa i shenjestruar nga OFL-ja OFL i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë tre personave të dënuar për krime të rënda në vend. Emri i parë
Doli me duar në xhepa! Prokuroria apelon vendimin për Florenc Çapjan Apelohet vendimi i pushimit të dosjes penale kundër Florenc Çapja, i akuzuar nga prokuroria për “Mbajtje pa lejë të armë
Lirimi i Florenc Çapjas dhe Suel Çelës, reagon Policia: Vendime të paligjshme Policia e Shtetit ka reaguar pas vendimit të Gjykatës, ku ditën e djeshme liroi nga burgu Florenc Çapjan dhe Suel Çelën.
"Nga sot, gati për kufoma në Elbasan", Artan Hoxha bën deklaratën "bombë" pas vendimeve për Çapjan dhe Çelën Gazetari intestigativ i Abc Neës, Artan Hoxha ka bërë një paralajmërim të fortë për viktima dhe probleme të mëdha në Elb
Për inat ose jo të Duas, Isaac e gjeti sërish dashurinë dhe është bjonde (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë e dimë se në zemrën e Dua Lipës është shkruar me shkronja të mëdha emri i modelit Anwar Hadid. Ata
Mbetet në qeli Florenc Çapja Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në masën e sigurisë arrest me burg Florenc Çapjen. Kjo gjykatë ka lënë në fuqi masën
RRËFIMI 2/ Të fala Qazos! Fadil Mema tregon si u ngatërrua me Çapjat, atentatet dhe arratisja Fadil Mema ka vijuar rëfimin e tij para prokurorit Xhevat Hana duke pohuar se për të mbyllur konfliktin me fisin Çapja ë
Gjykata e Apelit liron Florenc Hoxhën Mesditën e sotme Gjykata e Apelit e Tiranës ndryshon masën e sigurisë për Florenc Hoxhën. Ai do të hetohet në "arrest sh
Operacioni "Krasta", lihet në burg Florenc Çapja Gjykata ka vendosur masën arrest me burg për Florenc Çapja të arrestuar në orët e para të mëngjesit të 14 qershorit. Sea
"Krasta", shtyhet gjyqi për Florenc Çapjan Gjykata shtyn gjyqin për vendimin e Florenc Çapjes për ditën e nesërme në orën 10:00. Vendimi pritej të jepej sot për
Akuzohet për vrasje dhe pengmarrje, arrestohet Florenc Çapja në Elbasan Nga operacioni në orët e para të mëngjesit një ndër të arrestuarit në Elbasan është edhe Florenc Çapja, pjesë e fisit të
Në burg për protestën e 16 shkurtit, gjykata merr vendimin për Florenc Hoxhën Florenc Hoxha dhe 5 të arrestuarit e tjerë pas protestës së 16 shkurtit do të vijojnë të qëndrojnë në burg. Gjykata
Florenc Hoxha mbetet në burg, ja vendimi për Ujkun e Cërrikut Gjykata e Apelit la në fuqi vendimin e Shkallës së Parë, duke lënë në burg pesë të arrestuarit për protestën e dhunshme
Shkëlqeu ndaj Romës, Strakosha vlerësohet me notën 7 Të paktën tri ndërhyrje vendimtare për Thomas Strakoshën në derbin e djeshëm ndaj Romës. Nëse bardhekaltrit u rikthyen t
Florenc Hoxha në burg, kush ishte sot shefi i sigurisë së protestës së Bashës (FOTO LAJM) Gjatë organizimit të protestave të ngjashme si ajo e sotmja apo e 16 shkurtit, partitë politike përcaktojnë edhe një per