999 rezultate për

flokun

Ky përbërës i shampos mund të jetë duke jua shkatërruar flokët pa e marrë vesh Shampot ne i zgjedhim të jenë të bukura, aromatike dhe mundësisht, të bëjnë sa më shumë shkumë. Por në fakt, këto janë v
I urreni thinjat? Ja si t’i parandaloni ​Ka shumë ushqime të cilat mund t'i përdorni për të qëndruar 'më të rinj' dhe për të mbrojtur po ashtu flokun tuaj
Vitaminat që duhen për çdo problem shëndetësor Teksa shumë prej nesh janë të vetëdijshëm mbi përfitimet nga kremrat dhe serumet për lëkurën, shumë pak dimë se vitamina
Ushqimet që ua mbajnë flokun e shëndetshëm Ashtu sikurse lëkura, edhe gjendja e flokëve është shenjë e shëndetit të mirë. Qelizat të cilat i ndërtojnë rrënjët e fl
Çfarë duhet të konsumoni që të thinjeni sa më vonë Ka shumë produkte ushqimore të cilat mund t'i përdorni për të qëndruar më të freskët dhe për të mbrojtur po ashtu flokun
Kujdesuni për dhëmbët, fytyrën dhe flokun me banane Përdorimin e bananes e gjejmë në forma nga më të ndryshmet, ndërsa përdoret si një maskë për fytyrën, zbardhues dhëmbësh
Si duhet të kujdesemi për flokun kaçurrel? Floku është një element me të cilin ne gjithmonë duhet të bëjmë kujdes, është e rëndësishme që ne në vetëdijen tonë të j
Ngjyra e duhur për flokun tuaj (FOTO LAJM) Trendi më i fundit për ngjyrën e flokëve duket se anon më shumë nga ngjyra e errët. Të zgjedhësh ngjyrën e duhur shp
Si të trajtojmë flokët në kushte shtëpie Floku është pjesa që ne na shqetëson më shumë, për të pasur një flok sa më të shëndetshëm ju duhet të kujdeseni për të.
Magjia e kosit për lëkurën dhe flokun Kosi është një ndër produktet bazë që përdoret në maska të ndryshme në fytyrë. Jo të gjithë e dinë se çfarë rezultati na
Parukierët tregojnë sekretin e shkëlqimit për flokun e zi Për femrat dhe meshkujt brun, të cilët kanë probleme me flokët e tyre pasi shkëlqimi mungon, mjafton të zbatojnë një rec
Shmangni stresin, dëmton flokun tuaj Stresi është i lidhur drejtëpërdrejtë me shëndetin e flokëve tanë. Nëqoftëse ato do të jeë të thatë dhe pa shkëlqim, kup
Flokë të shëndetshëm, ndiqni këto këshilla Për të pasur flokë të shëndetshëm, ne duhet të jemi të vetëdijshëm se duhanpirja, çekuilibri hormonal, gjumi i pakët dhe
Shtatë këshilla për flokët gjatë sezonit të dimrit Stina e dimrit mund të jetë shkatërruese për flokët tuaj, për të bërë të mundur parandalimin e dëmtimit, ne do t’ju treg
Si të ndalim rënien e flokëve Rënia e flokëve prek miliona njerëz në të gjithë botën, por sot është një fenomen që mund të luftohet. Gjene dhe qeliza