E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
999 rezultate për

flokeve

Kjo është arsyeja që shkakton rënien e menjëhershme të flokëve Shëndeti i mirë i organizmit pa dyshim që reflektohet edhe në pamjen e jashtme të tij. Këtu futen sigurisht flokët e shë
3 sekrete për përdorimin e vajit të kokosit në flokë Vaj i kastorit është përdorur si një produkt bukurisë për vite me rradhë, vajrat esencialë janë më popullore se kurrë dh
Kjo është ngjyra e flokëve që duhet të provoni këtë sezon Nëse prej kohësh jeni të dyzuara për ngjyrën,zgjidhjen ua japim ne. Kjo nuancë e bjondes është një nga më të preferuarat
Shkencëtarët zbulojnë shkakun e rënies së flokëve tek meshkujt Rritja e ndotjes së ajrit, sipas shkencëtarëve lidhet ngushtë me një fenomen i cili ka prekur një pjesë të mirë të popul
Ndotja e ajrit ndikon në rënien e flokëve Ndotja e tepërt e ajrit mund të ndikojë në rënien e flokëve, duke e zvogëluar sasinë e proteinave specifike, të cilat ne
Jo më me mbjellje, shkencëtarët kanë zgjidhjen për rënien e flokëve Në ditët e sotme, njerëzit janë bërë më të vetëdijshëm përsa i përket rëndësisë së pamjes së jashtme. Dhe një nga proble
Uji i orizit, sekreti i grave japoneze për flokë të gjatë e të shëndetshëm Do të ishte e mahnitshme nëse flokët mund të rritesh disa centimetra në vetëm disa ditë, por nuk ka asnjë produkt që do
Berberi i Pogba i pakënaqur me stilin e flokëve të Ronaldos dhe Messit Berberi i yjeve, Ahmed Alsanawi beson se duke e marrë parasysh famën dhe pasurin që e kanë si dy lojtarët më mirë në bot
Zbulohet gabimisht nga shkëncëtarët kura për tullacët Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies s
Ju bien flokët me grushte? Fajin e ka stina e vjeshtës Kur vjen vjeshta dhe stina ndërron, edhe trupi i njeriut shoqërohet me shumë ndryshime të cilat shpeshherë na bëjnë të n
Maskat e flokëve nuk funksionojnë? Kini parasyshë këto këshilla Ndonëse askush nuk do të donte flokë apo lëkurë të shndritshme me yndyrë, dermatologët pohojnë se është pikërisht sebumi
I "madhi" Kujtim Gjuzi befason me modelin e flokëve (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi ka befasuar sërish me look-un e tij. Më parë ai kishte befasur me modelin e celularit si edhe veshjen,
Ngjyra e flokëve këtë vjeshtë? Shikoni me çfarë janë fiksuar VIP-at (FOTO LAJM) Na duket ne, apo të gjitha vajzat e njohura kanë thuajse të njëjtë ngjyrë flokësh? Teksa shohim fotot e tyre në rrjet
Zbulohet aksidentalisht kura kundër “qerosllëkut” Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies s
Po i shkatërroni flokët tuaj me këto zakone të përditshme Flokët mund të i mbani edhe duke mos përdorur shumë produkte. Zakonisht gabimet më të zakonshme që i bëjmë për flokë
Si të keni flokët si supermodelet e Victoria’s Secret Nuk keni faj nëse ëndërroni të keni flokët plot shkëlqim, me onde të buta dhe të gjatë si të Gisele Bundchen apo Chanel
5 arsye pse s’ka maskë e balsam që ia kalon rozmarinës Rozmarina është një bimë kurative e përdorur që nga antikiteti si përbërës natyral në produktet e bukurisë tek gratë. Kj
Ushqimet më të mira për rritje të flokëve Ashtu si lëkura juaj, gjendja e flokëve tuaja reflekton shëndetin tuaj të brendshëm Kështu, flokëve tuaja i nevojiten
Këto këshilla do ju vijnë në ndihmë nëse doni të keni flokë të shëndetshëm Flokët e bukur e të shëndetshëm janë një komponent i rëndësishëm i imazhit të një vajze. Kujdesi ndaj flokëve kërkon koh
Edhe ngjyra e flokëve tregon shumë për jetën tuaj seksuale, zbulojeni Dihet, qëndrimi ndaj seksit është i ndryshëm nga personi në person, qoftë nga karakteri, shenja e zodiakut, predispozici