999 rezultate për

floke

S'ka më flokë të gjatë, Kim Kardashian kthen në trend këtë look (FOTO LAJM) Dita e Falenderimeve e ka gjetur yllin e “Keeping Up With the Kardashians”, Kim-in, me një tjetër look. Kësaj here, 4
Nga tretja deri tek bukuria, ja vaji që bën gjithçka Industria e kozmetikës po investon gjithnjë e më shumë në produkte organike dhe natyrore. Vaji i ricinit është një nga p
Kida provon flokët "pink" që po çmendin vajzat (FOTO LAJM) Që Kidës i pëlqen të bëjë ndryshime drastike në look, këtë e mësuam së fundmi. Kjo pasi këngëtarja vendosi të bënte n
Me flokë të zinj e me balluke, do e njihnit Fifin para shumë vitesh? (FOTOLAJM) Ajo është padyshim një ndër personazhet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Fifin, e cila në pak vite n
Sa herë duhet t'i prisni flokët, bazuar tek forma dhe lloji i tuajve? Flokë kaçurela dhe të trashë Për flokët kaçurel këshillohet një prerje një herë në tre muaj. Në fund të kësaj periudh
"E la në baltë", avokatit të Trump i del boja e flokëve gjatë fjalimit (FOTO LAJM) Avokati i Donald Trump, Rudy Giuliani, ka mbetur në "baltë" nga boja që kishte përdorur për flokët teksa mbajti një konf
Do t'ja shihni të gjithëve, Rihanna rikthen në modë këtë stil flokësh (FOTO LAJM) Rihanna ka qenë gjithmonë një ikonë stili kur vjen puna tek flokët. Nga rruajtja e një pjese të kokës, deri tek flokët e
S'do ta njihni, Kida eksperimenton me look-un e ri (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, Kida befasoi fansat e saj me një ndryshim drastik të look-ut. Ishim mësuar ta shihnim brune, por kë
Trump lyen flokët? Rrjeti shpërthen në komente Presidenti në detyrë i SHBA-ve Donald Trump ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen me pamjen e tij. Këtë herë është bërë shk
S'ju a merr mendja, me këtë look do ta shihni Klea Hutën sonte në ekran (FOTO LAJM) Flokët e gjatë, brunë dhe pa eksperimentime janë gjithmonë tipari dallues i Klea Hutës. Por ajo do ti surprizojë të g
Sakrifica ekstreme e 12 aktorëve për një rol në film (FOTO LAJM) Angazhimi në role të ndryshme, shpesh herë u ka kushtuar shtrenjtë aktorëve të hollivudit. Humbja e peshës ose shtimi
Mos e bëni më kurrë, pse lidhësja e flokëve nuk duhet vënë në dorë Të gjithë ata që përdorin lidhëse flokësh e kanë këtë zakon. Por të gjithë kritikët e modës mendojnë se ky nuk është za
Çfarë ndodhi në studio? Ana e Për'puthen pret flokët live (FOTO LAJM) Ana bëri një veprim të admirueshëm puntatën e sotme të ‘Për’Puthen. Ajo vendosi të presë flokët e saj live, për t’i d
Qerpikë të vegjël? Ushqimet që duhet të hani 1- Vezët Janë të pasura me proteina. Flokët dhe qerpikët janë të përbëra nga keratina dhe ushqimet e pasura me prote
Premtimi i shqiptarit: Do pres flokët nëse kualifikohemi në Europian Enis Bardh i ishte i ftuari special i Leila Krajës në emisionin “Sport Time”, në SuperSport. Mesfushori i Levantes, n
4 zgjidhje të shpejta për flokët pa yndyrë Flokët e yndyrshëm mund të kthehen në një bezdi shumë shpejt dhe zgjidhja më efikase për to duket sikur është dushi.
Aksesorët që nuk do t'i ndani nga flokët këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Përveç kuletës, telefonit dhe maskës, një tjetër element thelbësor që s'duhet të mungojë në çantën tuaj janë aksesorët e
Njihuni me 5 sekretet e Kate Middleton Kate Middleton, Dukesha e Cambridge, nënë e tre fëmijëve, ka një tjetër titull jozyrtar. Ajo shpesh është cilësuar nga s
U zunë për flokësh për një bluzë, motrat përfundojnë në polici Kushdo që ka motër i njeh fare mirë mëritë dhe sherret e vogla apo edhe të mëdhatë dhe që ndizen që nga prekja e sendeve
Çfarë duhet të dini për trendin e "tullacllëkut", të famshmet shqiptare që guxuan (FOTO LAJM) Vite më parë, Demi Moore rruajti kokën për rolin e saj në “G.I Jane” dhe asokohe u konsiderua një revolucion. Po kësh