Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

flitet

Fuoristrada përplaset me Benzin, flitet për disa të plagosur Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Burimet bëjnë me dije se një makinë t
Përflitet që të marrë postin e Lleshajt, Taulant Balla zbret në shesh gjatë protestës Kreu i grupit parlamentar, Taulant Balla është filmuar duke kaluar pranë kryeministrisë së bashku me deputetë të tjerë t
Ky është vendi ku është e ndaluar të flitet për Covid-19 (FOTO LAJM) Është një lokal në Romë ku pronarja ka vendosur që nuk mund të flitet për koronavirusin. Sipas saj bisedat rreth Covid e
Trump: E kemi zgjatur shumë, nga 4 Nëntori nuk do dëgjoni më të flitet për COVID-19 Presidenti i Amerikës Donald Trump duket se betejën për zgjedhjet e ardhshme presidenciale nuk e ka vetëm me kandidatin
10 rastet kur asisti përflitet më shumë se goli (VIDEO) Benzema mbrëmë bëri një nga asistimet më të bukura vitet e fundit duke e shërbyer Casemiron me një pasim nga mbrapa.
Aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit, Rama: Hera e parë që nuk kisha fjalë! Kryeministri Edi Rama thotë se ishte i tronditur nga akuzat e ngritura nga prokurori i Gjykatës Speciale ndaj Hashim Tha
Rudina Hajdari "xhindos" Ruçin, Rama braktis Kuvendin: Kemi 700 viktima pa fajtor! Me të përfunduar fjalën kryeministri Rama, fjalën e ka kërkuar deputetja Rudina Hajdari e cila bëri një akuzë të rëndë p
A e ka shitur qeveria ishullin e Sazanit? Ish-deputeti bën deklaratën e fortë Ish-Sekretari i Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike, Gert Bogdani ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e s
Flitet për largim nga Juventusi, agjenti i Bernardeschit konfirmon të ardhmen Agjenti i Federico Bernardeschit ka konfirmuar se klienti i tij nuk dëshiron largimin nga Torino. Gjatë një intervist
COVID-19 riktheu dashurinë mes Ramës e Metës? Spiropali: U tregua i arsyeshëm Mazhoranca dhe presidenti Ilir Meta, kanë bashkëpunuar për ndryshimiet në Kodin Penal, dhe prej disa javësh nuk kanë sh
UEFA merr vendimin drastik për ndeshjet e Champions dhe Europa League Pritet vetëm njoftimi zyrtar, teksa “Sportmediaset”, zbulon se UEFA ka vendosur të pezullojë Ligën e Kampionëve dhe Ligë
Kaos te Barcelona, Messi sulmon publikisht Abidal (FOTO LAJM) Kaos te Barcelona. Lionel Messi ka sulmuar publikisht drejtorin sportiv Eric Abidal. Gjithçka ka lindur nga një inter
Dalin detajet e transferimit në Spanjë, Suso shumë pranë firmës me ekipin e njohur Versioni "online" i Marca ka dhënë një azhornim të fundit sa i përket tratativave mes Milanit dhe Sevilla për Suso.
Përflitet se e mori kartonin e verdhë me qëllim, reagon Vedat Muriqi Vedat Muriqi mbrëmë shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Shumë polemika u ngritën pas ndeshjes duke aludu
Flet hapur këngëtarja që përflitet për përfshirje në rrjetin e Zogut: Më kërkonte 50 euro Elda Shabani është këngëtarja e njohur që u përfol se kishte lidhje me rrjetin e prostitucionit të Zogut të Tiranës.
Përflitet për një luftë të tretë botërore, çfarë po ndodh mes Iranit dhe SHBA-ve? Një konflikt i sapondezur mes Iranit dhe SHBA-ve ka shkaktuar panik dhe frikë në të gjithë botën ndërsa është përfolur e
Tërhiqet qeveria pas kritikave?! Ja sa do të ulen gjobat për portalet Gjatë mbledhjes së komisionit të Edukimit dhe Medias ku po diskutohet për paketën anti-shpifje të propozuar nga kryemini
Mourinho prish planet e klubeve italiane, kërkon Ibran te "spurs" Zlatan Ibrahimovic është duke biseduar me Milanin për një mundësi rikthimi në “San Siro” për 18 muaj gjatë afatit kalimt
Fuga: Flitet për të rrezikuarit, por jo për ata që u vranë Akademiku Artan Fuga i ka drejtuar një letër të hapur Asamblesë së Akademisë së Shkencave të Shqipërisë. Në letër, Fu
10 shenja paralajmëruese të kancerit të gjirit për të cilat nuk flitet Këto janë dhjetë shenja të kancerit të gjirit që duhet të keni parasysh, përveç gungave. 1. Lëkurë e inflamuar, e gro