999 rezultate për

fliste

"Fliste italisht", Artan Hoxha publikon fotot e autorit të dyshuar për atentatin ndaj Preng Gjinit (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha ka publikuar foton e autorit të dyshuar të atentatit me tritol ndaj Preng Gjinit, që ndodhi në vjes
Lleshaj dha dorëheqjen? Kryemadhi: Rama kishte 10 muaj që nuk i fliste! "Rama gjeti momentin. Kishin 10 muaj që nuk flisnin..." Monika Kryemadhi iu është përgjigjur akuzave të mazhorancës n
"Ja kam borxh", për kë derdhi lot Arian Konomi në "Shiko Kush Luan" (VIDEO) Arjan Konomi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko kush luan", ku gjatë mbrëmjes duhet të jepte një opinion të tijin
Hoxha zbardh prapaskenat: Sandër Lleshaj nuk fliste prej 6 muajsh me Ramën Gazetari Artan Hoxha, zbërtheu mesazhin e kryeministrit dhe prapaskenat e largimit të Sandër Lleshajt nga posti i Minist
Zhduket objekti misterioz në Utah për të cilin fliste e gjithë bota Një monolit misterioz metalik i zbuluar javën e kaluar në shkretëtirë në shtetin amerikan të Utah është zhdukur, thonë z
"Nuk i fliste Griezmann dhe as i pasonte", ish-menaxheri akuzon Messin: Erdhi si yll për t'u shuar Zëra të ndryshëm janë shtuar sa i përket “perandorisë Mesi” që është krijuar te Barcelona. Ylli argjentinas ka dalë
Rama flet për Anetën: E fliste polonishten si shqipen, më vjen keq që nuk është më! Pak muaj më parë, kryeministri Edi Rama humbi nënën e tij, Anetën. Ditën e sotme, i pranishëm në një aktivitet ku mer
Çfarë i ndodhi Guardiolës, momenti epik kur flet me vete (VIDEO) Arsenal sonte arriti ta mposhtë Manchester Cityn me rezultat 2:0 dhe të kualifikohet në finale të “FA Cup”. Në përfun
"Më befason", kur Messi fliste me fjalë të mëdha për Arthur Melon para se ai të transferohej te Juventusi (VIDEO) Barcelona ka rënë dakord me Juventusin për Arthur Melon, ndërsa kataluanasti kanë humbur një lojtar që Lionel Messi e ki
Fliste për motin, zbulohet biseda e pilotit të helikopterit ku vdiq Kobe Bryant me vajzën Legjenda e NBA Kobe Bryant dhe vajza e tij ndërruan jetë me 26 janar, ku helikopteri me të cilin po fluturonin u rrëzua.
Po fliste në telefon gjatë konferencës, mjekja bie nga kati i pestë Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Rusinë. Një doktoreshë ishte në një konferencë, drejtuar shefave të sa
Infermierja rrëfen momentet e dhimbshme: I mbajta duart deri sa dha shpirt, vajza i fliste në telefon Përballja e mjekëve në reparti e kujdesit intensiv për pacientët me koronavisur është e rëndë në momentet kur një pacien
"E përbuz tjetrin nga rraca, varfëria e hallet që i dukeshin në sy", aktori tregon situatën e pahijshme në urban Aktori Petrit Malaj ka rrëfyer për një situatë aspak të hijshme me të cilën është ndeshur në një nga urbanet e kryeqytet
Sukur rrëfen vuajtjet: Në Turqi arrestonin këdo që fliste, nuk besoj se Fenerbahçe ka trukuar ndeshje (VIDEO) Hakan Sukur ka folur në lidhje me agjendën e Turqisë, duke filluar që nga çështja që ka të bëjë me trukimin e ndeshjeve
Këmbë e duar si Rama, kështu u duk Spiropali sot në Kuvend (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka akuzuar sot drejtpërsëdrejti gazetarët teksa fliste për paketën anti-shpifje. Ai ka folur gj
Tërmëti mori 51 jetë, Kujtim Gjuzi "zbulon" tre fajtorët që shkaktojnë tragjedi në Shqipëri Kujtim Gjuzi ka reaguar për herë të parë pas tërmetit të 26 nëntorit i cili mori 51 viktima në rang kombëtar. "A ka
Hajdari s'i ndal gafat: Në lidhje me këtë “pykë” (VIDEO) Kryetarja e grupit parlamentar demokrat (të opozitës së re) Rudina Hajdari, nuk ka mundur t’i shmanget as kësaj here një
Merkel e zemëruar me Macron: Nuk duhet të fliste ashtu për NATO-n Angela Merkel ka deklaruar se nuk pajtohet aspak me fjalët e thëna një ditë më parë nga Macron përsa i përket NATO-s.
Fatma tregon si u njoh me Elvisin dhe takimin e tyre të parë Bashkëshortja e Elvis Naçit, Fatma, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Fatma nuk ngurroi të ndan
Nuk fliste me të atin që pas vdekjes së gjyshërve, Olsit i bëjnë surprizën e veçantë (VIDEO) Babi Dashi kishte ftuar sot të birin e tij Olsi në “Ka një mesazh për ty” për t’i kërkuar që të kenë një marrëdhënie më