999 rezultate për

flirtoje

Ronaldo flirton me fanset gjatë stërvijes (VIDEO) Cristiano Ronaldo, nuk shënoi në ndeshjen e parë ndaj Islandës dhe kjo nuk u prit mirë nga mediat. Duke qenë se ai ës