999 rezultate për

flija

Termetet në Korçë, 12-vjeçari rrëfen tmerrin: Me ranë copat e murit në fytyrë teksa po flija Top Story ka udhëtuar drejt fshatit Vidohovë për t’u gjendur pranë banorëve. Rruga është amortizuar, në këtë zonë të për
Bes Kallaku: Nuk kam patur lek, pas pune flija edhe tek Piramida I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
Bes Kallaku: Dikur flija tek "Piramida", zgjohesha në mëngjes dhe thosha sapo erdha nga Fushë-Kruja I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
Ish-ylli i Barças: Ata nuk më dhanë shtëpi, flija te fusha e stërvitjes Ish-ylli i skuadrës së Barcelonës, Alex Song tregoi së fundmi për tmerrin që kaloi te skuadra ruse e Rubin Kazan. Ai tha
Sulmuesi tregon makthin e tij pas vdekjes së Astorit Sulmuesi i skuadrës së Atalantës, Josip Ilicic ka theksuar se ka pësuar një makth të madh pas vdekjes së kapitenit të Fi
‘Tek Inter isha gjithnjë i pirë, por klubi më mbronte dhe flija në infermieri’ “Kur babai im vdiq, u shkatërrova totalisht. Isha pothuajse çdo ditë i pirë dhe i tillë shkoja në stërvitje me Interin,
Shqiptarët i ze malli për fli në Gjermani, alarmohet policia (FOTO LAJM) Një familje shqiptare në Gjermani mesa duket malli i madh për flijën, ushqimin tradicional, kanë vendosur që në oborrin
Babai më rrihte me tel elektrik dhe flija me minj, vajza rrëfen torturat mizore (FOTO LAJM) Një grua ka folur për torturën që vuajti prej vitesh si një fëmijë në duart e babait të saj abuziv. Maude Julien, e c
Besi rrëfen jetën e varfër në Bubq: Flija me Ijen deri 22-vjeç Aktori i njohur Bes Kallaku sot ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News ku ka treguar detaje të paditura rret
Vajzat skoceze "çmenden" pas shqiptarit të arratisur: Do të flija me të Policisa skoceze ka lajmëruar arratisjen e një 25-vjeçari shqiptar dhe është vënë në ndjekje të tij. Mësohet se shqi
Rrëfehet Bes Kallaku: Si flija mbi tavolinën e "Portokallisë", kur nuk gjeja furgon (VIDEO) "Nëse nuk ke vuajtur, nuk e di as cfarë do të thotë sukses, as cfarë domethënë mirënjohje". Me kete fraze, aktori i n
Flet djali i ish-kryekomunarit: Si e vrava babin në oborr dhe shkova të flija Gjykata e Durrësit ka caktuar burg pa afat për të birin Alban dhe bashkëshorten e ish-kryekomunarit, Bardhe Djaloshi. Al
Padit vjehrrin dhe kërkon dëmshpërblim: Më dhunoi kur flija pasi qëllova me shpullë nusen Ndërhyn për të shuar sherrin mes çiftit, por këtu fillon historia mes vjehrrit dhe dhëndrit. Ky i fundit e ka paditur të
21 vjeçares i paralizohet krahu pas pickimit nga merimanga (FOTO LAJM) Një 21 vjeçare është shtruar për katër ditë në spital, pasi një merimangë e kishte pickuar në krah. Ndonëse ajo nuk i ki
Albana gatuan për fansat? (FOTO LAJM) Kohët e fundit ajo ka marrë vëmëndje sa i takon postimit të fotove me makina super të shtrenjta, me pushimet e saj të lu