999 rezultate për

fletcher

Financial Times: Bjeshkët e Nemuna, bukuri mahnitëse! Bukuritë natyrore shqiptare gjithmonë kanë pasur vëmëndjen e mediave të huaja të cilët janë mahnitur nga thesaret e pazb
FT sjell bukuritë magjepse të bjeshkëve shqiptare (VIDEO) Financial Times ka shkruar një artikull për bukuritë natyrore të bjeshkëve në kufirin ndërmjet Kosovës, Shqipërisë dhe M
Pijet energjike shkaktojnë probleme serioze me zemrën Njerëzit që kanë tension të lartë të gjakut apo probleme me zemrën duhet të shmangnin patjetër pijet energjike. Me më
Nusja në ditën e dasmës më kamionin e plehrave (VIDEO) Dasma cdo ditë e më shumë po kthehet në një eveniment e cila qëllim kryesor ka të bëhet sa më e veçantë dhe të ngelë në
Fellaini i jep fitore Unitedit në minutën e fundit (VIDEO) Manchester United ka mposhtur Valencian me rezultatin 2-1 në një miqësore të zhvilluar në "Old Trafford". Pjesa e par
Të fotografosh gruan çdo ditë për 9 muaj të shtatëzanisë (VIDEO) Ja si e ka dokumentuar lindjen e fëmijës së tij muzikanti anglez, Tom Fletcher. Ylli i bendit McFly ka postuar një video
United dhe Tottenham tentojnë Guarin Mesfushori kolumbian i Inter, Fredy Guarin ka hyrë në radarin e dy klubeve angleze Manchester United dhe Tootenham, ndër
Trioja magjike e La Liga-s (FOTO LAJM) Lufta për "Këpucën e Artë" në La Liga premton të jetë një nga më të nxehtat e të bukurat e historisë. Sepse Lionel Messi
Man.United: Sëmundja rrezikon karrierën e Fletcher Mesfushori i talentuar i Manchester United Darren Fletcher duhet ti thotë përkohësiht lamtumirë futbollit. Klubi i Djajv