999 rezultate për

flet

Rama flet pas vaksinimit anti-covid: E sigurt që s’futet çip në trup! Sot nisi vaksinimi kundër koronavirusit në vend. E para që mori dozën e Pfizer ishte drejtoresha e Spitalit Infektiv, Na
"Radhën e ka Saliu", Rama flet pas vaksinimit Pasi mori vaksinën anti-Covid, kryeministri Rama u shpreh se“radhën për vaksinimin e ka Saliu kur të hyjmë te moshat e t
"Është ndarë trupi në 2-3 pjesë", flet babai i 25 vjeçares që humbi jetën në portin e Durrësit Detaje të reja zbulohen nga ngjarja e rëndë e ndodhur më 7 janar brenda ambienteve të portit të Durrësit ku humbi jetën
"I thashë mos e vrit", flet fqinji i kambistit: Ishte i gjakosur në fytyrë Një nga fqinjët ka zbuluar detaje nga grabitja e ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, teksa ka treguar edhe për përleshje
Taulant Seferi flet si bardheblu: Kisha parakontratë me një klub zviceran Taulant Seferi u prezantua sot si futbollisti më i ri i Tiranës. Përpara mediave, ai tregoi prapaskenat e firmosjes
Dojna Mema flet për lidhjen me Vlashent Satën: S'ka qenë kurrë sekret! Dilnim dorë për dore (FOTO LAJM) Dojna Mema gjithmonë ka pranuar se ka qenë e dashuruar, por asnjëherë nuk bëri publike identitetin e djalit që i kishte
"Isha në qeli me 16 veta", flet i riu i arrestuar në protestën për Klodian Rashën Nderim Kurti është një prej personave që u ndalua pasi mori pjesë në protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga një efek
Fustani që do të zgjidhnit për një mbrëmje flet për këtë anë tuajën Si mund të përcaktohet personaliteti i një personi nga veshja? Në fotografinë më sipër do të shihni disa fustane të stil
Zidane flet për situatën e Sergio Ramos Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka folur për situatën e mbrojtësit, Sergio Ramos, kontrata e të cilit skadon në
Çfarë do të vendoset për orarin e lokaleve në MV? Flet Ministri i Shëndetësisë Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe, deklaroi se në mbledhjet e ardhshme do të shqyrtohet kërk
"Më plas shpirti", Albi Nako flet si rrallëherë për sëmundjen që e largoi nga skena (FOTO LAJM) Balerini shumë i njohur për publikun shqiptar, Albi Nako, ishte i ftuar ditën në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”, k
Flet me shifra, Armina Mevlani tregon sa para fiton nga Instagrami (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka folur si rrallëherë për punën e saj si blogere. Gjatë një interviste radiofonike të dhënë së fundmi
"Unë u rrita në jetimore", flet e bija e Kristinës dhe Përparimit Një tjetër rrëfim tronditës vjen nga vrasja makabre e dy motrave, Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani, mbrëmjen e 31 dhje
Pioli flet pas humbjes ndaj Juventusit Stefano Pioli këmbëngul se Milani dëshmoi se ata janë pretendentë të Skudetos në humbjen e mbrëmjes së sotme 3-1 ndaj Ju
DETAJET/ Flet vëllai i dy motrave: Të voglën e çoi në Dajt, të nesërmen i ekzekutoi Bashkim Metani, vëllai i dy motrave, Zhaneta dhe Kristina që u vranë nga Përparim Ademi pak orë para natës së ndërrimit
"Ju flet Corona", Kujtim Prodani i dedikoi këngë virusit që i mori jetën (VIDEO) Kantautori Kujtim Prodani ka humbur jetën nga COVID-19, ndërsa prej ditësh ishte i shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi.
Flet sërish bashkëshortja e Përparimit: Hanim e pinim bashkë, ishin si motrat e mia Ka reaguar përsëri Vjollca Telo, gruaja e Përparim Ademit i cili vrau dy motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, me t
Koalicioni parazgjedhor me LDK-në? Flet këshilltari i Pacollit Naim Murseli, këshilltar i kryetarit të AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se së shpejti do ta zyrtarizojnë koalicionin pa
Agjenti i Hysajt flet hapur: Me 51% të mundësive nuk rinovon Elseid Hysaj është bërë çështje tek skuadra e Napolit, për mungesën e rinovimit të kontratës së tij. Për këtë ka fo
U pezullua nga Për'puthen, flet për herë të parë Tea Puntatën e djeshme u vu re mungesa e pranisë së Teas, të cilën programi vendosi ta pezullojë për shkak të vonesës së saj