999 rezultate për

flet

Pranoi që është në një lidhje, Rovena Stefa flet për herë të parë për partnerin kosovar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Rovena Stefa ishte e ftuar në "Prive". Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është n
"Është gjetur i vdekur në mal", kryeprokurori flet për Fadil Syleviçin Ditën e sotme është gjetu i pajet një person në afërsi të Liqenit të Badovcit, ku sipas mediave në Kosovë bëhet fjalë pë
Shkarkimi i mjekut kritik Ilir Allkja, flet Rama: Mirë kanë bërë! "Standardi është që një gjeneral, një kolonel, një mjek i një spitali që është brenda një sistemi dhe del nëpër televizo
Filipçe flet për masat e reja Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot njoftoi se të gjitha masat anti kovid do të mbetën në fuqi deri më 21 janar.
Kërkoi shtetësi nga Kosova për t'ju bashkuar Vetëvendosjes? Flet Ditmir Bushati Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka mohuar raportet se po kërkon shtetësi të Kosovës dhe se do t’i b
"Je xheloz ti?" Melisa flet hapur: Atdheu më tërheq fizikisht! Puntatën e sotme në “Për’Puthen” në Top Channel, u publikua takimi romantik mes Atdheut dhe Melisës. Melisa u shpreh
Eto'o flet me siguri: Ky do të jetë pasuesi i Messit te Barcelona E ardhmja e sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messi është në dyshime me argjentinasin që i skadon kontrata në fund të sezo
Sinoptikania flet për motin në Shqipëri: 90% e territorit do përfshihet nga reshje dëbore! Sinoptikania Adiola Bani ka folur për reshjet e dendura të shiut që prej ditësh kanë prekur vendin tonë duke thënë se ng
Pëlqehet nga Zidane, Camavinga flet për transferimin te Reali Talenti i Rennes, Eduardo Camavinga është i lumtur me interesimin e Real Madridit. Francezi pavarësisht moshës është
Rama flet pas vaksinimit anti-covid: E sigurt që s’futet çip në trup! Sot nisi vaksinimi kundër koronavirusit në vend. E para që mori dozën e Pfizer ishte drejtoresha e Spitalit Infektiv, Na
"Radhën e ka Saliu", Rama flet pas vaksinimit Pasi mori vaksinën anti-Covid, kryeministri Rama u shpreh se“radhën për vaksinimin e ka Saliu kur të hyjmë te moshat e t
"Është ndarë trupi në 2-3 pjesë", flet babai i 25 vjeçares që humbi jetën në portin e Durrësit Detaje të reja zbulohen nga ngjarja e rëndë e ndodhur më 7 janar brenda ambienteve të portit të Durrësit ku humbi jetën
"I thashë mos e vrit", flet fqinji i kambistit: Ishte i gjakosur në fytyrë Një nga fqinjët ka zbuluar detaje nga grabitja e ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, teksa ka treguar edhe për përleshje
Taulant Seferi flet si bardheblu: Kisha parakontratë me një klub zviceran Taulant Seferi u prezantua sot si futbollisti më i ri i Tiranës. Përpara mediave, ai tregoi prapaskenat e firmosjes
Dojna Mema flet për lidhjen me Vlashent Satën: S'ka qenë kurrë sekret! Dilnim dorë për dore (FOTO LAJM) Dojna Mema gjithmonë ka pranuar se ka qenë e dashuruar, por asnjëherë nuk bëri publike identitetin e djalit që i kishte
"Isha në qeli me 16 veta", flet i riu i arrestuar në protestën për Klodian Rashën Nderim Kurti është një prej personave që u ndalua pasi mori pjesë në protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga një efek
Fustani që do të zgjidhnit për një mbrëmje flet për këtë anë tuajën Si mund të përcaktohet personaliteti i një personi nga veshja? Në fotografinë më sipër do të shihni disa fustane të stil
Zidane flet për situatën e Sergio Ramos Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka folur për situatën e mbrojtësit, Sergio Ramos, kontrata e të cilit skadon në
Çfarë do të vendoset për orarin e lokaleve në MV? Flet Ministri i Shëndetësisë Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe, deklaroi se në mbledhjet e ardhshme do të shqyrtohet kërk
"Më plas shpirti", Albi Nako flet si rrallëherë për sëmundjen që e largoi nga skena (FOTO LAJM) Balerini shumë i njohur për publikun shqiptar, Albi Nako, ishte i ftuar ditën në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”, k