999 rezultate për

flet

Rama flet për largimin e tij nga politika: Do ua bëj surprizë! Këtë të hënë kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një intervistë me pedagogen Belinda Budini, ku është pyetur edhe për tër
Trajneri i ri i Tiranës? Presidenti Refik Halili flet hapur Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka folur për trajnerin e ri. Gjatë një interviste për Supersport, Halili theksoi s
I doli emri në përgjimet e mafias italiane, flet "Niku": Po hidhet baltë në emrin tim! Biznesmeni Besnik Halili, i shoqërisë GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k., ka folur për herë të parë pas përmendjes së e
Manastirliu flet për variantin e ri të COVID-19: Vaksina e COVAX pritet në shkurt Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar këtë të hënë pikën e testimit të shpej
Përgjimet e "Ndraghetas", Hoxha flet për pastrimin e parave në ndërtim Gazetari Artan Hoxha ka folur ditën e sotme për përgjimet e antimafias italiane në dosjen “Ndraghetas” si edhe debatin q
Shkarkimi i Lampard, flet Abramovich Pronari i klubit anglez, Chelsea, Roman Abramovich ka shpjeguar vendimin për shkarkimin e Frank Lampard. Frank Lampar
Ana konfirmon lidhjen me Bardhin, flet për marrëdhënien e tyre intime Pak kohë më parë, në media u përfol për një lidhje mes ish-konkurrentes së "Përputhen", Anës dhe reperit Bardhi. Dyshja
Eraldo Rexho e pranon hapur: Jam zënë me Encën! Ndër të ftuarit e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” ishte një nga gazetarët më të njohur Eraldo Rexho.
Përplasje me Dzekon, flet Fonseca Roma mund me vështirësi Spezian në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Ditë më parë u raportua se lojtarët e Romës,
Ylli i Realit tek Arsenali? Flet më në fund Arteta Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për talentin e Real Madrid, Martin Odegaard. Odegaard spekulohet se ësh
Yolanthe Cabau flet përsëri për Sneijder: Zemra ime është copë-copë (FOTO LAJM) Yolanthe Cabau, ish-gruaja e esley Sneijder, u kthye për të folur për fundin e marrëdhënies me holandezin: "Ne thjesh
Conte flet para ndeshjes ndaj Udineses: Nuk po mendojmë për titullin Trajneri I Interit, Antonio Conte, ka zhvilluar një konferencë për shtyp një ditë përpara ndeshjes ndaj Udinese në Serie
"Nuk luaja dot për 90 minuta", Muriqi flet pas golit: Kam qenë i pafat, më dhanë mbështetje Lazio triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Parmës, duke u kualifikuar kështu në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë. Në
Trajneri i Atalantas flet për ndeshjen ndaj Milanit Trajneri i Atalanta, Gian Piero Gasperini ka folur para ndeshjes me Milanin.La Dea humbi mundësinë për t’u ngjitur në tr
"Jam i dashuruar", më në fund Redon Makashi flet për jetën private (VIDEO) Si rrallëherë këngëtari shumë i dashur për publikun, Redon Makashi ka folur për jetën e tij private, i ftuar tek "Rudina
Sali Berisha flet për 21 Janarin: Donin t'më merrnin pushtetin me dhunë! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi në Çim Peka LIVE se 21 Janari nuk ishte protestë e dhunshme, por përpjekje për të
Ronaldo flet pas golit historik dhe fitimit të Superkupës Juventusi fitoi Superkupën e Italisë pasi mposhti Napolin me rezultat 2-0. Njërin nga dy golat për Zonjën e Vjetër e
Gent Fatali flet për të dashurën, i bën super dedikimin publik (VIDEO) Gent Fatali është një ndër personazhet më të dashur, që arriti të tërhiqte zemrën e publikut brenda një kohe fare të shk
A ka më durim pronari? Lampard flet për shkarkimin e mundshëm nga Chelsea Chelsea u mposht nga Leicesteri 2-0. Kjo humbje mund t'i kushtojë stolin Lampardit teksa Chelsea mban vendin e 8 me 2
Flet dëshmitari okular i vrasjes së Santos: Isha 6-7 metra larg, ekzekutori ishte i shkurtër Në distancë prej 6-7 metrash nga skena e krimit ndodhej punonjësi i policisë rrugore Tonin Qepuri. Detyra e tij ishte mb