999 rezultate për

flet

Ronaldo flet pas golit historik dhe fitimit të Superkupës Juventusi fitoi Superkupën e Italisë pasi mposhti Napolin me rezultat 2-0. Njërin nga dy golat për Zonjën e Vjetër e
Gent Fatali flet për të dashurën, i bën super dedikimin publik (VIDEO) Gent Fatali është një ndër personazhet më të dashur, që arriti të tërhiqte zemrën e publikut brenda një kohe fare të shk
A ka më durim pronari? Lampard flet për shkarkimin e mundshëm nga Chelsea Chelsea u mposht nga Leicesteri 2-0. Kjo humbje mund t'i kushtojë stolin Lampardit teksa Chelsea mban vendin e 8 me 2
Flet dëshmitari okular i vrasjes së Santos: Isha 6-7 metra larg, ekzekutori ishte i shkurtër Në distancë prej 6-7 metrash nga skena e krimit ndodhej punonjësi i policisë rrugore Tonin Qepuri. Detyra e tij ishte mb
"Akoma nuk e besoj", Adriana Matoshi flet pas kandidimit për deputete (FOTO LAJM) Para disa ditësh Adriana Matoshi deklaroi se kishte vendosur t’i futej politikës. Ajo është përfshirë në listën e kandid
Salah thyen heshtjen, flet mbi të ardhmen e tij Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah i është përgjigjur pyetjes rreth se ardhmes së tij. Egjiptiani thuhet se nuk është
"Një yll që shkëlqente", flet partneri i mjekes që humbi jetën në aksidentin tragjik në Gjermani (FOTO LAJM) Mjekja shqiptare, Eneida Doko, 34 vjeçe, humbi jetën në Gjermani pas një aksidenti rrugor. Lajmin e bën të ditur gazeta
Ibra flet për të triumfin në Serie A: Unë besoj në Zlatan Ibra ka folur për mundësinë që skuadra e tij të triumfoj në Serie A. Suedezi gjatë intervistës për “SkySports” ka thë
Baba i katër fëmijëve, flet partnerja e biznesmenit italian të zhdukur në Shqipëri Mediat italiane kanë zbuluar detaje të reja për 45-vjecarin, Davide Pecorelli i cili 6 ditë më parë, sapo mbërriti në ae
"Motra hapi sytë dhe kërkoi prindërit", flet djali i madh i familjes që u shua në Rrugën e Kombit Katër anëtarëve të familjes Avdijaj iu dha dje lamtumira e fundit, pasi mbrëmjen e së enjtes makina e tyre u përfshi në
"Ishin gjaku dhe mishi im", djali i madh flet pas aksidentit me 4 të vdekur në Rrugën e Kombit Një familje shqiptare u shua tre ditë më parë, në një aksident të rëndë në Rrugën e Kombit. Aksidenti tragjik ka ndodhur
Pranoi që është në një lidhje, Rovena Stefa flet për herë të parë për partnerin kosovar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Rovena Stefa ishte e ftuar në "Prive". Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është n
"Është gjetur i vdekur në mal", kryeprokurori flet për Fadil Syleviçin Ditën e sotme është gjetu i pajet një person në afërsi të Liqenit të Badovcit, ku sipas mediave në Kosovë bëhet fjalë pë
Shkarkimi i mjekut kritik Ilir Allkja, flet Rama: Mirë kanë bërë! "Standardi është që një gjeneral, një kolonel, një mjek i një spitali që është brenda një sistemi dhe del nëpër televizo
Filipçe flet për masat e reja Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot njoftoi se të gjitha masat anti kovid do të mbetën në fuqi deri më 21 janar.
Kërkoi shtetësi nga Kosova për t'ju bashkuar Vetëvendosjes? Flet Ditmir Bushati Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka mohuar raportet se po kërkon shtetësi të Kosovës dhe se do t’i b
"Je xheloz ti?" Melisa flet hapur: Atdheu më tërheq fizikisht! Puntatën e sotme në “Për’Puthen” në Top Channel, u publikua takimi romantik mes Atdheut dhe Melisës. Melisa u shpreh
Eto'o flet me siguri: Ky do të jetë pasuesi i Messit te Barcelona E ardhmja e sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messi është në dyshime me argjentinasin që i skadon kontrata në fund të sezo
Sinoptikania flet për motin në Shqipëri: 90% e territorit do përfshihet nga reshje dëbore! Sinoptikania Adiola Bani ka folur për reshjet e dendura të shiut që prej ditësh kanë prekur vendin tonë duke thënë se ng
Pëlqehet nga Zidane, Camavinga flet për transferimin te Reali Talenti i Rennes, Eduardo Camavinga është i lumtur me interesimin e Real Madridit. Francezi pavarësisht moshës është