999 rezultate për

flet

U infektua me COVID-19 edhe pse u vaksinua, Fiço flet për rastin e Piperos Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, foli në Neës24 mbi infektimin me koronavirus të mjekut infeks
Shehi flet si trajner i Tiranës: Do mundohemi të ngjitemi sa më lart Orges Shehi u shfaq para mediave, ku foli për herë të parë si trajneri i Tiranës. "Mendimi për ekipin e Tiranës – Kre
Iu ngrit atentat në Vlorë, flet Mitro: Kam qenë me kurriz Marion Mitro arriti ti shpëtonte atentatit të ngritur kundrejt tij në qytetin e Vlorës. Sipas Abc News, gjatë marrjes në
Agnesa Vuthaj flet si asnjëherë për jetën private: Jam e mbushur me dashuri (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Vetëm disa muaj më parë
Flet shkenca! A është i rrezikshëm gatimi me vaj ulliri? Është e rrezikshme! Kjo është e vërtetë, e ke lexuar drejt! Nuk duhet të gatuash me vaj ulliri, sepse është e rrezikshme
Reagoi ashpër ndaj ndjekësës që e akuzoi për botox, flet Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ju kthye ashpër një komentuese në rrjete sociale që e akuzoi për ndërhyrje në fytyrë. “Por a mund ta p
Hasani flet si "dem i kuq": Mos më trajtoni si lojtar i madh, Cuculi më shtyu drejt Partizanit Pasi ka hedhur firmën në kontratë dhe ka pozuar me fanellën numër 24, Ferhan Hasani ka thënë fjalët e para si lojtar i P
E ndërroi tytën e pistoletës më 21 Janar? Flet ish-komandanti i Gradës Ndrea Prendi, ish-komandat i Gradës së Republikës së Shqipërisë, ka folur në emisionin “Opinion” për vrasjet e ndodhur n
Rama flet për largimin e tij nga politika: Do ua bëj surprizë! Këtë të hënë kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një intervistë me pedagogen Belinda Budini, ku është pyetur edhe për tër
Trajneri i ri i Tiranës? Presidenti Refik Halili flet hapur Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka folur për trajnerin e ri. Gjatë një interviste për Supersport, Halili theksoi s
I doli emri në përgjimet e mafias italiane, flet "Niku": Po hidhet baltë në emrin tim! Biznesmeni Besnik Halili, i shoqërisë GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k., ka folur për herë të parë pas përmendjes së e
Manastirliu flet për variantin e ri të COVID-19: Vaksina e COVAX pritet në shkurt Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar këtë të hënë pikën e testimit të shpej
Përgjimet e "Ndraghetas", Hoxha flet për pastrimin e parave në ndërtim Gazetari Artan Hoxha ka folur ditën e sotme për përgjimet e antimafias italiane në dosjen “Ndraghetas” si edhe debatin q
Shkarkimi i Lampard, flet Abramovich Pronari i klubit anglez, Chelsea, Roman Abramovich ka shpjeguar vendimin për shkarkimin e Frank Lampard. Frank Lampar
Ana konfirmon lidhjen me Bardhin, flet për marrëdhënien e tyre intime Pak kohë më parë, në media u përfol për një lidhje mes ish-konkurrentes së "Përputhen", Anës dhe reperit Bardhi. Dyshja
Eraldo Rexho e pranon hapur: Jam zënë me Encën! Ndër të ftuarit e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” ishte një nga gazetarët më të njohur Eraldo Rexho.
Përplasje me Dzekon, flet Fonseca Roma mund me vështirësi Spezian në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Ditë më parë u raportua se lojtarët e Romës,
Ylli i Realit tek Arsenali? Flet më në fund Arteta Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për talentin e Real Madrid, Martin Odegaard. Odegaard spekulohet se ësh
Yolanthe Cabau flet përsëri për Sneijder: Zemra ime është copë-copë (FOTO LAJM) Yolanthe Cabau, ish-gruaja e esley Sneijder, u kthye për të folur për fundin e marrëdhënies me holandezin: "Ne thjesh
Conte flet para ndeshjes ndaj Udineses: Nuk po mendojmë për titullin Trajneri I Interit, Antonio Conte, ka zhvilluar një konferencë për shtyp një ditë përpara ndeshjes ndaj Udinese në Serie