999 rezultate për

fletĂ

Kjo është fleta e gjobës për të gjithë ata që do kapen pa maskë Ashtu sikundër dihet, nga dita e nesërme qyetarët e Shqipërisë janë të detyruar të mbajnë maskë në çdo ambient në mënyrë
Arrestimi i vëllait të Haradinajt, reagon Basha Daut Haradinaj, deputet i AAK-së, është ndaluar përkohësisht nga autoritetet e Austrisë. Vëllai i kryeministrit të Kosov
PD denoncon skandalin: Komisioneri i PS hedh vota tepër në kuti (VIDEO) Partia Demokratike ka publikuar një videoskandal nga votimet e 30 qershorit, ku shfaqet një komisioner i Partisë Sociali
Fletarrest ndërkombëtarë për Gruevskin dhe Boshkovskin Prokuroria Themelore Publike kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit, sot deri tek Ministria e Punëve të Brendshme
Zgjedhjet Presidenciale në Maqedoni, fleta e njëjtë si në 2014 Asgjë nuk do të ndryshojë mënyrës së votimit për zgjedhjet presidenciale në Maqedoni, shkruan Albeu.com Fleta e votim
Serbia pretendon se Haradinaj dhe Thaçi do të jenë në sistemin e Interpol-it Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë, Nebojsa Stefanoviq, ka thënë se fletarrestet e gjykatave serbe për kosovarët,
"27 prilli", fletarrest ndërkombëtar për 5 persona Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga Prokuroria Publike që të lëshohet arrest ndërkombëtarë për 5 personat që
Daçiç: Serbia nuk e ka tërhequr fletarrestin për Haradinajn Ministri i jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, tha se Serbia nuk e ka tërhequr as fletarrestin e as aktakuzën kundër kryemin
E FUNDIT/INTERPOL heq fletarrestin ndërkombëtar për Ramush Haradinajn Lista prej 22 personave që kërkoheshin nga Interpoli me kërkesë të Serbisë është reduktuar. Burime të Indeksonline m
"Ju kam q... r...", shikoni si janë "zbukuruar" këto fleta votimi (FOTO LAJM) Fotografimi i fletës së votimit është vepër penale, por kjo nuk i ka ndalur disa të "guximshëm" të bëjnë këtë. Në ga
Del fleta e votimit, si do të votojnë shqiptarët më 25 qershor (FOTO LAJM) Pas dorëzimit të listës përfundimtare të PD-së me 193 kandidatë për 12 qarqet e vendit, KQZ ka hedhur shortin për rëndit
Lunaçek i bën thirrje Serbisë të tërheqë fletarrestet e vjetra Nënkryetarja e Parlamentit Evropian dhe raportuesja për Kosovën, Ulrike Lunaçek, përshëndeti vendimin e gjykatës në Colm
Gjykata lëshoi fletarrest, Albini pi kafe në Austri Gjykatësi i Gjykatës Themelore të Prishtinës lëshoi sot vendimin për arrestimin e ish kreut të Lëvizjes "Vetëvendosje",
LIVE/ Haradinaj gati për seancën gjyqësore në Francë Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka mbërritur në sallën e gjykatës franceze në Colmar. Hara
MPB-ja lëshon fletarrest ndërkombëtar për Sead Koçan Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka lëshuar fletëarrest ndërkombëtar për Sead Koçan, pronar i "TV Nova".
Mustafa i përgjigjet opozitës: Në Bruksel flasim për fletarrestet ndaj luftëtarëve të UÇK-së Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se në Bruksel pritet të diskutohet për veprimet e Serbisë në Kosovë, fletë
Franca respektoi fletarrestin e Beogradit, Haradinaj: Jam i befasuar, nuk ekstradohem në Serbi Qendrimi i Francës, akuzat e Serbisë, sjellja e autoriteteve të Kosovës, mundësia e ekstradimit, dialogu me Serbinë janë
Opozita: Fletarrestimet, shkak i dialogut të pabarabartë me Serbinë Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Rexhep Selimi, ka thënë se arrestimet e ish-krerëve të UÇK-së me kërkesë të Serbisë
Serbët: Fletarresti për Haradinajn është politik Prokuroria serbe ish kryeministrin Ramush Haradinaj e akuzon për vrasjen e 63 personave. Mirëpo, pretendimet e prokurori
Tahiri: Fletarrestet, Serbia po provokon ashpër Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka thënë se ndaj Serbisë duhet të aplikohen masa reciproke, përfshirë edhe këto me f