999 rezultate për

flet

A flet me Meghan? Priyanka reagon për herë të parë Priyanka Chopra mungoi në baby shower-in e Meghan Markle gjë që bëri që mediat të flasin se marrëdhëniet e tyre janë pr
Flet xhaxhai i 7-vjeçarit shqiptar që u vra në Zvicër, çfarë u zbulua për autoren Pas ngjarjes së tronditi Bazelin dhe Zvicrën, ku nje grua ne moshe theri me thike te voglin 7 vjecar nga Kosova, kanë fi
Hysaj flet si kapiten: Jam shumë i gëzuar, do jetë natë fantastike Shiritin e kapitenit të Kombëtares shqiptare, sot në ndeshjen kundër Turqisë do ta mbajë Elseid Hysaj, i cili është mjaf
"Më morën lulen më të bukur", flet mes lotësh nëna e 7 vjeçarit Një ngjarje e rëndë ka tronditur Baselin e Zvicres, një grua e moshës 75 vjeçare i ka marr jetën një fëmije kosovar, 7 v
"Ke fëmijë kopil", si nisi sherri live mes Ngjelës dhe Spahiut Avokati Spartak Ngjela, dhe ish-deptueti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, janë përplasur sot live në
Shkëlzen Berisha flet për Gërdecin: Pse e telefonova Delijorgjin pasi shpërtheu Shkëlzen Berisha, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku është pyetur nga gazetari Ylli Rakipi, lidhur me t
Monika flet për plane të befasishme në përballje me Ramën Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nuk dha asnjë plan konkret në lidhje me përballjet e mëtejshme me kryeministrin Ram
Flet nëna e Sala: Ndjej trishtim dhe dhimbje që do të zgjasë përjetë Dy muaj kanë kaluar që nga rrëzimi i avionit në kanalin anglez që i kushtoi jetën e Emiliano Sala dhe pilotiti të tij.
Ralf Gjoni flet për sulmin me bojë: Nuk e prita...nuk më njihni mua (VIDEO) Ralf Gjoni tregon si u sulmua me bojë dhe ka një mesazh për ATE qe e ka porositur. Ralf Gjoni: Një djalë çohet në këm
Flet gjykatësja që dha 210 vite burg, ja pse u dënua Alimi Gjykatësja Dobrila Kacarska, e cila të premten e kaluar vendosi për 211 vite burg për të akuzuarit e ngjarjeve së dhunsh
“Jam penduar”, flet autori që vrau 62 vjeçarin tek liqeni Islam Mylkaj vrau Haxhiun vetëm pak ditë më parë tek liqeni dhe tashmë është penduar. “Jam penduar, e vrava në gjaknx
Në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtit? Flet djali i Agim Arapit Ditën e sotme në media u publikua një lajm ku thuhej se është shpallur në kërkim, Dervis Arapi për vrasjen e Jurgen Kur
Flet bashkëshortja e Astorit: Një tragjedi ka rënë mbi mua, por jeta vazhdon Pak më shumë se një vit pas vdekjes së ish-kapitenit të Fiorentinës Davide Astori, Francesca Fioretti, bashkëshortja e i
Djali në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtiti, flet e ëma: Ky është skandal Dy ditë pas ekzekutimit me 20 plumba të Jurgen Kurtit, policia ka shpallur në kërkim djalin e të ndjerit Agim Arapi, ngj
I mbijetuari flet si i shpëtoi masakrës në Zelandën e Re Pak ditë më parë në Zelandën e Re u regjistrua një nga sulmet më të rënda terroriste. Nga sulmi me armë në dy xhami m
Flet sërish gruaja e biznesmenit që vrau Kurti: Jam lemeritur! Vjollca Arapi, bashkëshortja e Agim Arapit i cili u vra në vitin 2016 dhe ku dyshohej se pas kësaj ngjarje ishte Jurgen
Thomasi u përjashtua nga Panucci, flet Foto Strakosha Thomas Strakosha u la jashtë nga Panucci teksa Italiani nuk prefori ta grumbullonte me Kombëtaren shqiptare për arseye d
Flet trajneri i Turqisë: Ndaj Shqipërisë do të jetë ndeshje e fortë, duam ta nisim me fitore Përfaqësuesja e Turqisë do të jetë rivali i parë i Kombëtares së Shqipërisë, në ndeshjen e parë për kualifikueet e Europ
Flet bashkëshortja e Agim Arapit: Kurtin nuk e vramë ne, doja që drejtësia ta dënonte Vjollca Arapi, bashkëshortja e Agim Arapit i cili u vra në vitin 2016 dhe ku dyshohej se pas kësaj ngjarje ishte Jurgen
Agnesa flet për humbjen e babait: Asgjë nuk është e përhershme! Tetë vite më parë do të ndahej nga jeta babai i Agnesa Vuthajt. Përmes një foto të së shkuarës e disa fjalëve nga zemra,