999 rezultate për

flatra

Kobra helmuese gjendet brenda freskueses (VIDEO) Një person nga India ka thënë se ai ka gjetur një kobët helmuese e cila po qëndronte në flladitësen e dhomës së tij të g
I vë "flatrat" makinës për të kapur ahengun, i riu e pëson nga policia (VIDEO) Fundjava vazhdon të mos neglizhohet nga Policia Rrugore e Tiranës e cila ka qenë në gatishmëri gjatë natës së kaluar duk
Çmenduri në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i vë "flatrat" Range Rover-it (VIDEO) Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ në autostradën Tiranë -Durrës, pasi po udhetonte me nje shpejtës
Pesë engjëj seksi vendosin të na trembin për Halloween (FOTO LAJM) Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney u shfaqën si engjëjt e Victoria’s Secret për Halloween. Të veshura me të bren