999 rezultate për

flasim

U vra për hakmarrje, jeta luksoze e Festim Latos, flasim "viktimat": Si na zhvati 7 mln € Për vrasjen e Festim Latos, presidentit të vetëshpallur të Çamërisë kanë dalë detaje të reja. Media holandeze “De Teleg
Trajneri i Kosovës: Mungesat peshojnë, por mbetem optimist Pavarsisht mungesave të shumta që do të ketë Kosova në mesfushë, trajneri i dardanëve Bernard Challandes në konferencën
Mijëra myslimanë falin namazin e Bajramit në Tiranë, Spahiu: Ruani familjen! Besimtarët myslimanë krentojnë sot Fiter Bajramin. Dita nisi me faljen e namazit nën drejtimin e Kryetarit të KMSH,
Flasim dhe shkruajmë pa vlerë, Thaçi dhe Vuçiçi kanë nënshkruar marrëveshjen Diplomati Wolfgang Petritsch, ish – emisar i BE-së për Kosovën (1998-1999) ka thënë se Hashim Thaçi dhe Aleksander Vucic
Allegri: Nëse kam mundësi do të zgjedh një skuadër që më pëlqen Massimiliano Allegri thotë se nuk e ka problem që të bëjë një pushim njëvjeçar në rast se nuk merr ofertën e duhur pas l
LETRA 4/ Rama-Bashës: O Lul, do dalësh si dështak nga politika po hajde flasim Kryeministri Rama i ka dërguar një tjetër letër publike kryedemokratit Lulzim Basha duke i kërkuar që të ulen të flasin
Rama i dërgon letër Bashës: Eja të flasim, shqiptarët këtë duan Pasditen e sotme kreu i qeverisë shqiptare Edi Rama bëri publike një letër drejtuar kryetarit të opozitës, Lulzim Basha.
Pas protestës reagon Rama: Lëri kapsollet, kur do flasim ak minuta pas fjalës së kryetarit të PD-së Lulzim Basha nga selia blu, e cila mbylli zyrtarisht protestën e pestë kombët
Rama fton Bashën për dialog: Ulemi dhe flasim meqë t’i s’do as karrigen Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje Lulzim Bashës që të ulen në tavolinë dhe të diskutojnë, pasi sipas tij Basha nuk
Allegri: Çdo vit thuhet që duhet të largohem, por janë bërë 5 vite E ardhmja e Masimiliano Allegrit të Juventusi tashmë është bërë temë. Pas eleminimit nga Championsi e ardhmja e tij
Hysaj do largohet, Napoli gjen pasuesin e tij Elseid Hysaj nuk e ka bindur Ancelottin dhe largimi i tij nga Napoli është i sigurt. Madje, sipas "Sport Mediaset", N
Bartomeu: Messi është vetë Barcelona, do flasim për rinovimin Josep Maria Bartomeu duhet të ndihet me fat që është në krye të një klubi gjigant si Barcelona në epokën e Messit. Në
A mund të flasim në Ballkan pa roaming? Reagojnë qytetarët në Sarajevë, Beograd, Tiranë dhe Podgoricë (VIDEO) Sarajevë - Njerëzit në Ballkan, biznesmenëti, udhëtarët, studentët, të rinjtë, të gjithë, janë në një mendje kur
Kur do flasim? Basha i përgjigjet Ramës (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha refuzoi të shtunën ftesën e hapur të Kryeministrit Edi Rama për dialog. “
Edhe aktorë edhe këngëtarë, këta shqiptarë i bëjnë të gjitha (FOTO LAJM) Edhe pse të dyja përfshihen në fushën e artit, jo të gjithë artistët kanë guximin që të përfshijnë të dyja në karrierën
Rama thirrje Bashës si studentëve: Kur do flasim Kreu i qeverisë Edi Rama duke folur sot në Samitin e Diasporës u shpreh se Shqipëria dhe turizmi në vend po vuajnë sot p
Ish-presidenti i Kroacisë: Serbia të njohë Kosovën, pastaj flasim për korigjim kufijsh Ish-presidenti i Kroacisë, Stjepan Mesiç, ka ftuar Serbinë që të njohë pavarësinë e Kosovës dhe më pas të ulet në tryezë
Kapiteni i Interit "xhindoset" kur i përmendin Icardin Samir Handanovic ishte i nxirë në fytyrë pas barazimit në Firence, teksa mbi episodin e penalltisë u shpreh: "E panë
Thaçi –Vuçiq: Flasim për taksën, dhe vazhdimin e dialogut Presidenti Hashim Thaçi ka deklaruar sot në Munih se marrëveshja finale do të rezultojë më njohjen reciproke Kosovë-Serb
Edhe muzikë edhe aktrim, këta VIP-a shqiptarë i provuan të gjitha Edhe pse të dyja përfshihen në fushën e artit, jo të gjithë artistët kanë guximin që të përfshijnë të dyja në karrierën