999 rezultate për

flash

E dhimbshme, ndërron jetë aktori i njohur në moshën 16-vjeçare (FOTO LAJM) Ylli i filmit “The Flash” Logan Williams ka ndërruar jetë në moshën 16-vjeçare. Nëna e tij Marlyse dha lajmin e trish
Njësitë speciale të Maqedonisë, Kosovës e Shqipërisë trajnimin trepalësh "Western Ballkan Flash" Njësitë speciale të Maqedonisë e Veriut, Kosovës dhe Shqipërisë realizuan trajnimin trepalësh “Western Ballkan Flash”, i
Policia shqiptare, kosovare dhe maqedonase stërviten bashkë (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski bashkë me homologët e tij nga Kosova dhe Shqipë
Oliver Kahn ka disa pyetje flash pë Kupën e Botës Oliver Kahn ka dhënë 7 përgjigje flash gjatë një emisioni sportiv në “Ard”. Ish-portieri i Gjermanisë dhe Bayern Mun
FLASH/ Më në fund Kadri Veseli hyn në sallën e kuvendit Kryetari i PAN-it Kadri Veseli sapo ka hyrën në sallën e Kuvendit të Kosovës, në të cilën pritet të zgjidhet kryetar i K
Chelsea nis operacionin "flash" tek Bayern Munich Sky Sport sapo ka raportuar lajmin e fundit i cili vjen nga Stamford Bridge. Sky në Gjermani thotë se Chelsea ka një
Barcelona operacion flash, Mahrez gati për tu veshur Barcelona ka bërë nje goditje të menjëhershme. Ekipi katalan ka nisur drejtorin sportiv drejt Anglisë, i cili ka tak
Chrome nis bllokimin e Adobe Flash në shtator Google ka lajmëruar se në shtator do të fillojë të minimizojë dhe më pas ta eleminojë krejtësisht Adobe Flash nga përdo
"Flash Falcon" aeroplani i së ardhmes (FOTO LAJM) Projektuesi spanjoll Oscar Vinals, së fundmi ka bërë të mundur ndërtimin e avionit të së ardhmes. Vinals ka hedhur për d
Children among victims as flash floods hit Macedonia At least 4 people are dead, among them 3 children and several others injured in flash floods that hit Macedonia. As a re
LG publikon pamjen e plotë të G4 LG bën publike pamjen zyrtare të G4, i cili është një telkefon që po përflitet prej muajsh në internet. LG G4 pritet që
Flash floods hit Albania forcing evacuations The State Police urged all citizens who had planned to travel to the south, to cancel any movement, as heavy rain caused
Toshiba prezanton kartën FlashAir SD me Wi-Fi Toshiba prezanton SD kartën me lidhje Wi-Fi FlashAir SD, e cila mundëson mbajtjen e materialeve të ndryshme në mënyrë au
Bolivi, përleshje mes tifozëve (VIDEO) Një ndeshje futbolli në Bolivi është kthyer në arenë përleshjesh mes tifozëve. Ngjarja u shënua në qytetin e Kokabamba
Yjet që janë penduar për tatuazhet (VIDEO) Shumë prej atyre personave që bëjnë tatuazhe, pendohen për veprimin. Disa të tjerë nuk kanë më domethënien për të cilën
Antilopa përplas çiklistin (VIDEO) Një çiklist përballet me shumë pengesa gjatë një xhiroje në Afrikën e Jugut. Por Evan van der Spuy ka qenë një pengesë e