999 rezultate për

flase

Spiropali: Meta të flasë me Kryemadhin për hapin drejt humnerës Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin Elisa Spiropali ka komentuar pwr herw tw parw, komentoi edhe deklara
Jam zonja Spiropali unë! Mark Marku bën Elisën të flasë me vete (VIDEO) Qeveria tha vjet se BE i ka çelur negociatat me Shqipërinë, gjë e cila nuk ishte e vërtetë. Megjithatë, Mark Marku e ka
Drift në kthesë, policia publikon videon e frikshme në rrugët e Tiranës (VIDEO) Një makinë është filmuar teksa ecte me një shpejtësi tepër të madhe në rrugë dhe për më tepër bënte manovra të rrezikshm
Dua Lipa bën gjithë botën të flasë për fustanin e saj (FOTO LAJM) Orë më parë ajo rrëmbeu çmimin “Best Single” për këngën “One Kiss”, bashkë me Calvin Harris. Përpos faktit që 23-vjeçarj
“Babë e bijë jeni?”, Emina e bën fansen të flasë me vete (FOTO LAJM) Modelja shqiptare me famë botërore Emina Çunmulajështë tashmë nënë e dy vajzave dhe ka jë bashkëshort për t'u pasur zili
Mrekulli! Musa Baculi fillon të flasë Adoleshenti ka reaguar ne emisionin ‘Shqiptarët për shqiptarët’ pas operimit në spitalin për fëmijë në Xhenova të Italis
15-vjeçari që preku zemrat e shqiptarëve fillon të flasë, ka një mesazh për shqiptarët Duket sikur ëndrra e Musa Baculit për të jetuar u realizua falë zemrës së madhe të shqiptarëve që kontribuan për të.
Me lot në sy, Lindita Nikolla mban fjalimin e lamtumirës në Kuvend? (VIDEO) Ndërkohë që jashtë dyerve të Kuvendit me mijëra studentë vijojnë ditën e 10 të protestës së tyre, Ministrja e Arsimit Li
Kërkon të flasë në Opinion, Rama refuzohet sërish nga studentët Studentët janë ftuar mbrëmjen e sotme në Opinion, ku kanë flur sërish për kërkesat e tyre dhe sesi nuk kanë ndërmend të
E acaroi përkthyesja, Talat Xhaferri i bie tavolinës dhe i kërkon të flasë shqip (VIDEO) Një moment pakujdesie e përkthyeses e ka nervozuar kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferi, në momentin që po u
"Ik, ik, ik" Agravon protesta, studentët largojnë pedagogun (VIDEO) Një incident ka ndodhur gjatë protestës së studentëve para Ministrisë së Arsimit. Teksa një pedagog ka tentuar të ma
Hahn takohet sot me të gjithë liderët, ende nuk dihet nëse do të flasë para mediave Johannes Hahn, komisionari i BE-së, gjatë ditës së sotme do ta vizitojë Prishtinën, ku do të zhvillojë takime të ndara m
“Këmbët i ke skandal”, Alketa e bën komentuesin të flasë me vete Pak ditë më parë, Alketa Vejsiu postoi një sërë fotosh të pamjes së saj, të shkrepura gjatë spektaklit të “Dance With Me
Nishani sulmon Panuccin: Është i fundit që duhet të flasë për edukatë Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar në emisionin “Kjo Javë” në New24 edhe padinë e trajnerit të Kombëtares shqipta
Talati nuk e lejon kryetarin e opozitës të flasë në kuvend Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi e ka refuzuar kërkesën e VMRO-DPMNE-së që t’i mundësojë fjalim para deputetëve lideri
Mustafa: Thaçi nuk mund të flasë në emër të amerikanëve për kufirin Lidhja Demokratike e Kosovës vlerëson se idetë për ndryshime të kufijve janë të Akademisë Serbe të bëra 20 ose 30 vjetmë
Panucci refuzon të flasë për SuperSport, Ilda Bejleri: Trajner arrogant Christian Panucci ka refuzuar të flasë për “Supersport” pas ndeshjes. Kjo ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarëve dhe
Pogba zbulon vendimin e pabesueshëm të klubit Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba ka nxjerrë në pah një të vërtetë që askush nuk e dinte. Mesfushori 25 vjeçar
E lau në gjak djali i deputetit, Rama kujtohet të flasë për Xhisielën Disa ditë pas bërjes publike të rastit të vajzës në Lezhë e cila akuzon djalin e deputetit të kësaj zone, ka reaguar Ram
Flet "Fenomeni": Gjithë Europa do të flasë për këtë klub Ish sulmuesi i Brazilit, “Fenomeni” Ronaldo, duket se ka shumë aspirata për skuadrën e tij, Real Valladolid. Ronald