999 rezultate për

flas

Flasin ekspertët: 4 arsyet pse duhet të nisni ditën me një dush të ftohtë Nuk ka asgjë më relaksuese sesa ndjesia e ujit të ngrohtë në trup pas një dite të gjatë dhe të lodhshme. Por mesa duket
Flasin ekspertët: A po qarkullojnë mutacionet e Covid-19 në Shqipëri? Zyrtarisht nuk janë zbuluar nde mutacione të koronavoirusit në vendin tonë, kjo ndoshta për shkak të mungesës së analiza
"Jemi me Zidane deri në vdekje", Mendy flet para ndeshjes me Atalantën Mbrojtësi i Real Madridit, Ferland Mendy ka konfirmuar se skuadra e mbështet trajnerin Zinedine Zidane. Tekniku fra
Dalja e parë publike e Trumpit pas largimit nga Shtëpia e Bardhë Në Konferencën e Veprimit Politik Konservator që mbahet në Shtetet e Bashkuara, do të jetë i pranishëm një figurë dhe nj
Vrau bashkëshorten me levë hekuri dy vite më parë, Lavdoshi: Më tha po flas me dashnorin Vrasja e 44-vjeçares Laureta Sulo nga bashkëshorti i saj gati dy vite më parë, ka qenë sot pjesë e emisionit ‘Me zemër t
Paredes "rrit" presionin në Camp Nou: Flasim shumë në dhomat e zhveshjes për transferimin e Messit Leandro Paredes, një ditë përpara ndeshjes ndaj Barcelonës, ka thënë se ata bisedojnë shpesh për transferimin e Lionel M
"Kemi 6 vite bashkë", Atdheu dhe Olsa flasin për herë të parë (VIDEO) Konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, është një nga djemtë që ka tërhequr më shumë vëmendje me pjesëmarrjen e tij
Bonucci: Përplasja Conte-Agnelli? Pamjet flasin më qartë Tensionet e përplasjet mes Antonio Contes dhe drejtuesve të Juventusit gjatë ndeshjes mes bardhezinjve dhe Interit ditën
"I morën jetën djalit", flasin fqinjët e 22 vjeçarit të mbytur në Zvërnec Detaje të reja bëhen me dije nga ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e djeshme në Zvërnec, ku një 22 vjeçar u gjet i mbytur.
Ramës nuk i del inati pas komenteve për BE-në: Dëngla dhe dokrra të pakonceptueshme Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës së sotme për shtyp ka folur edhe për marrëdhëniet e tij të diskutuara gjatë kohë
Nga fotot topless tek shamia, Shkëndije Mujaj: Ndihem e privilegjuar (FOTO LAJM) Shkendije Mujaj u paraqit si një ndër femrat që nuk njeh tabu, e cila tërhiqte vëmendjen për shkak të fotove provokative
Haradinaj: Zgjedhjet i fiton Vetëvendosja, me Hotin nuk flas prej muajsh Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qenë i ftuar në emisionin Pressing të T7, ku ka folur
Situata te Roma, Fonseca: Nuk dua të flas për Dzekon, skuadra është e bashkuar Ambienti te Roma nuk është aspak i qetë pas vendimit të trajnerit Paulo Fonseca për të përjashtuar kapitenin Edin Dzeko,
"Është një dashuri e vërtetë", Bearti pranon lidhjen dhe sqaron gjithë publikun (VIDEO) Tea dhe Bearti janë çift e tashmë nuk ka më asnjë lloj dyshimi për këtë gjë. Së fundmi ka reaguar edhe Bearti, i cili ka
Flasin ekspertët: Është koha të përdorni dy maska Me shfaqjen e varianteve të reja, një maskë mund të mos jetë mjaftueshëm për mbrojtje. Vënia e maskës është duke u kt
"Ishte braktisur nga të afërmit", flasin shokët e qelisë së të burgosurit që i dha fund jetës Detaje të reja janë zbuluar nga vetëvrasja e Gjergj Selimit në burgun e Peqinit ditën e sotme. Mësohet se Selimi nuk
Kanë punuar bashkë, Olsi Bylyku zbulon për herë të parë: Nuk flas me Rezart Veleshnjan (FOTO LAJM) Olsi Bylyku e nisi karrierën e tij në spektaklin “Portokalli” në një moshë shumë të re. Sot ai është pjesë e spektaklit
Rama: Ju e dini sa i gatshëm jam ta mbroj Metën, bëj kujdes kur flas për kundërshtarët Kryeministri Edi Rama duke komentuar çështjen më të fundit në lidhje me përgjimet e anti-mafias italiane ka theksuar se
Kush i ka gjasat më të mëdha të zgjidhet president? Flasin analistët Analistët politik në emisionin Debat Plus kanë folur për situatën e fundit në vend. Ata kanë diskutuar rreth asaj se
Deklarata befasuese e Koeman: Nëse nuk mund të them atë çka mendoj, gjeni një trajner tjetër Barcelona do të ndeshet me skuadrën Elche, në kuadër të xhiros së 20-të të La Ligas. Duke folur në konferencën për sh