999 rezultate për

flamurtarit

Skënderbeu dyfishon rezultatin ndaj Flamurtarit Skëndërbeu ka shënuar edhe golin e dytë përballë Flamurtarit në Vlorë. Këtë herë është Oto John në minutën e 88' që
Zhbllokohet ndeshja, Skënderbeu kalon në avantazh ndaj Flamurtarit Skënderbeu ka kaluar në avantazh ndaj Flamurtarit në Vlorë. Ai që ka shëuar është Blerim Krasniqi në minutën e 73',
Katastrofë për Luftëtarin, Busic i jep fitoren Flamurtarit Flamurtari ka marrë një fitore me plot vuajtje, por shumë të rëndësishme në kampionatin shqiptar. Goli i fitores për
Ndeshja e pazakontë në Vlorë, të rinjtë kundër të burgosurve Në stadiumin e Flamurtarit është zhvilluar një ndeshje e veçantë futbolli, ku janë përballur të dënuarit e burgut të Fie
Bëmat me Modriçin dhe miqësia me Perisiçin, rrëfehet kroati i Flamurtarit Bushiç: Daliç më ka dashur në ekip Krenari dhe keqardhje kur sheh që shokët e tu, ata me të cilët ke ndarë të gjithë rrugëtimin futbollistik, nesër do të
Vokrri me Pratizanin e Beogradit duke i shënuar gol Flamurtarit (VIDEO) Kosova ka humbur sot një nga legjendat e futbollit, Fadil Vokrrin. Ai ishte ndër lojtarët më të pëlqyer të ish Jugosl
U dënua me 18 muaj, Idrizi: Do t’a apeloj vendimin Sinan Idrizi është dënuar me plotë 18 muaj nga Komisioni i Disiplinës pranë FSHF. Kjo për shkak të dhunës së shkaktuar p
U dhunua në Vlorë, arbitri: Më rrahën në sy të policëve (VIDEO-FOTO) Pas ngjarjes së ndodhur në fundin e ndeshjes mes Flamurtarit dhe Vllaznisë, asistenti i dhunuar, Ilir Tartari, ka bërë n
Super Abazaj, i jep fitoren Luftëtarit përballë Flamurtarit (VIDEO) Luftëtari ka mposhtur sot Flamurtarin me shifrat e përgjithshme 2-1, ndeshje e zhvilluar në Gjirokastër. Heroi për v
Lika i shqetësuar nga ndryshimet e detyrueshme në formacion kundër Flamurtarit Ndaj Flamurtarit është një sfidë jetike për ëndrrën europiane të Luftëtarit. Ndërkohë trajneri i gjirokastritëve Lika, d
Begeja: Kishim 3 mungesa të rëndësishme, kontigjenti jonë kaq është I zhgënjyer për humbjen por akoma më shumë për paraqitjen e skuadrës së tij në sfidën ndaj Flamurtarit. Trajneri i Teutë
Skënderbeu përmbys rezultatin ndaj Flamurtarit dhe fluturon në finalen e Kupës (VIDEO) Skënderbeu është skuadra tjetër që është kualifikuar për në Kupën e Shqipërisë. Korçarët morën një fitore të rëndësi
Çmendet Skënderbeu, shënon dy gola për dy minuta kundër Flamurtarit (VIDEO) Skënderbeu ka bërë çmendurinë në Vlorë, ku ka shënuar dy gola për dy minuta kundër Flamurtarit. Në minutën e 63'-të
Skënderbeu leksione Flamurtarit, fiton bindshëm në Vlorë (VIDEO) Skënderbeu mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Flamurtarit, për super sfidën e javës së 28 në Kategorinë Superiore,
Daja: Ndeshja ndaj Flamurtarit? Është një ndeshje e vështirë Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, ka folur ditën e sotme në një konferencë për media. Korçaret do të luajnë ditën e nes
Partizani fiton përballjen ndaj Flamurtarit për një vend në kupat evropiane (VIDEO) Partizani ka arritur të fitojë kryendeshjen e javës së 26-të ndaj Flamurtarit, teksa fitoi minimalisht 1-0, me një gol t
Duro: U kërkoj ndjesë tifozëve për rezultatet, skuadra do ngrihet Prej 3 ndeshjesh pa asnjë pikë, i goditur nga një situatë emergjence mungesash për shkak dëmtimesh dhe kartonash, Flamur
Vllaznia i jep leksione Flamurtarit, shkëlqen Xhevahir Sukaj (VIDEO) Vllaznia ka dhuruar spektakël, në javën e 23-të të Kategorisë Superiore duke mposhtur Flamurtarin me rezultatin e përgji
Luftëtari thyen mallkimin 40-vjeçar, triumfon ndaj Flamurtarit në Vlorë (VIDEO) Luftëtari arriti një fitore të rëndësishme në ndeshjen e fundit të javës së 22-të, në transfertë kundër Flamurtarit.
Ndihmës-trajneri i Flamurtarit kërkon vlerësimin maksimal për Lushnjën Ndihmës-trajneri i Flamurtarit, Jeton Beqiri në konferencën për shtyp përpara duelit të javës së 20 kundër Lushnjës bën