999 rezultate për

flamurtari

Bëmat me Modriçin dhe miqësia me Perisiçin, rrëfehet kroati i Flamurtarit Bushiç: Daliç më ka dashur në ekip Krenari dhe keqardhje kur sheh që shokët e tu, ata me të cilët ke ndarë të gjithë rrugëtimin futbollistik, nesër do të
Vokrri me Pratizanin e Beogradit duke i shënuar gol Flamurtarit (VIDEO) Kosova ka humbur sot një nga legjendat e futbollit, Fadil Vokrrin. Ai ishte ndër lojtarët më të pëlqyer të ish Jugosl
Flamurtari nis kontaktet me Ilir Dajën Ilir Daja duket se është i preferuari i drejtuesve të Flamurtarit mes shumë kandidatëve që janë lakuar për stolin kuqezi
Flamurtari dhe Laçi nuk dinë të shënojnë në fushë asnjëanëse, bëjnë paqe pa gola (VIDEO) Paqe pa gola në sfidën shumë të rëndësishme për Europën, mes Flamurtarit dhe Laçit, që u luajt në fushën asnjëanëse në E
U dënua me 18 muaj, Idrizi: Do t’a apeloj vendimin Sinan Idrizi është dënuar me plotë 18 muaj nga Komisioni i Disiplinës pranë FSHF. Kjo për shkak të dhunës së shkaktuar p
Ky është stadiumi ku Flamurtari do të luaj ndaj Laçit Komisioni i Disiplinës e dënoi me dy ndeshje në fushë asnjëanëse klubin e Flamurtarit, për çështjen e dhunës fundjavën e
Flamurtari e pëson keq nga Komisioni i Disiplinës,nuk ka mëshirë për asnjërin Federata Shqiptare e Futbollit nuk ka dnërmend të tolerojë për gjestet e shëmtuara antisportive, teksa në vendimet e Kom
U dhunua në Vlorë, arbitri: Më rrahën në sy të policëve (VIDEO-FOTO) Pas ngjarjes së ndodhur në fundin e ndeshjes mes Flamurtarit dhe Vllaznisë, asistenti i dhunuar, Ilir Tartari, ka bërë n
Pas ndeshjes Flamurtari-Vllaznia, arbitri përfundon në komisariat (VIDEO) Ndeshja mes Flamurtarit dhe Vllaznisë e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore nuk ka kaluar pa incidente.
Barazim dramatik në Vlorë, Flamurtari shënon në sekondat e fundit (VIDEO) Përballja mes Flamurtarit dhe Vllaznisë është mbyllur në një barazim dramatik. Miqtë shokon vendasit ku në minutën e
Flamurtari bën gati planin ekonomik, trajner dhe lojtarë të rinj Flamurtari nuk ka ndërmend të shenzojë për sezonin e ardhshëm të njëjtën shuma sa pati ndërmend të shpenzonte në rast të
Super Abazaj, i jep fitoren Luftëtarit përballë Flamurtarit (VIDEO) Luftëtari ka mposhtur sot Flamurtarin me shifrat e përgjithshme 2-1, ndeshje e zhvilluar në Gjirokastër. Heroi për v
Lika i shqetësuar nga ndryshimet e detyrueshme në formacion kundër Flamurtarit Ndaj Flamurtarit është një sfidë jetike për ëndrrën europiane të Luftëtarit. Ndërkohë trajneri i gjirokastritëve Lika, d
Begeja: Kishim 3 mungesa të rëndësishme, kontigjenti jonë kaq është I zhgënjyer për humbjen por akoma më shumë për paraqitjen e skuadrës së tij në sfidën ndaj Flamurtarit. Trajneri i Teutë
Flamurtari fiton me përmbysje ndaj Teutës në Vlorë (VIDEO) Flamurtari ka mposhtur sot Teutën me rezultatin 3-1 në një sfidë interesante që i pati të gjitha, golat, penalltitë dhe
Skënderbeu përmbys rezultatin ndaj Flamurtarit dhe fluturon në finalen e Kupës (VIDEO) Skënderbeu është skuadra tjetër që është kualifikuar për në Kupën e Shqipërisë. Korçarët morën një fitore të rëndësi
Çmendet Skënderbeu, shënon dy gola për dy minuta kundër Flamurtarit (VIDEO) Skënderbeu ka bërë çmendurinë në Vlorë, ku ka shënuar dy gola për dy minuta kundër Flamurtarit. Në minutën e 63'-të
Flamurtari rikthehet tek fitorja, mposht në trasnfertë Lushnjën (VIDEO) Flamurtari është rikthyer tek fitorja pas tre javësh në kampionatin shqiptar. Vlonjatë mposhtën me shifrat 0-2 Lushn
Skënderbeu leksione Flamurtarit, fiton bindshëm në Vlorë (VIDEO) Skënderbeu mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Flamurtarit, për super sfidën e javës së 28 në Kategorinë Superiore,
Duro pranon se ekipi i tij do duhet të durojë presionin kundër Skëndërbeut Pas ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, Flamurtari gjen sërish Skënderbeun, këtë herë për javën e 28-t