999 rezultate për

flamurin

Florian Marku: Jam patriot, në çdo ndeshje mbajë flamurin kuqezi Boksieri shqiptar Florian Marku ka filluar të depërtojë me sukses edhe në Britani të Madhe. Meçin e fundit që e fitoi
Adrola bën krenar shqiptarët, pozon me flamurin kuqezi në mes të New York-ut (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po vazhdon karr
Arian Çani: Rama lidhje me turqit, ka marrë yllin e flamurit për krevatën "Nuk bën sens të dalë kryeministri i Shqipërisë me flamurin e Turqisë dhe ka marrë vetëm një detaj. Ka marrë yllin..."
Erdogan kërcënon hapur: Ata që godasin flamurin tonë do t’u priten duart! Rexhep Tajip Erdogan ka kërcënuar sërish Greqisë, pas mbledhjes së kabinetit. “Ne kemi makthe për ata që nuk heqin do
Rama provokon sërish: Kollare me flamurin kombëtar dhe yllin me 5 cepa Kryeministri Edi Rama ka provokuar sërish me veshjen e tij gjatë takimit zyrtar me ministrin e Punëve të Jashtme të Greq
Shqiptarët i kundërpërgjigjen priftit, shkelin me këmbë flamurin serb Disa ditë më parë një prift serb e ka larguar flamurin kombëtar që ndodhet në kullën e vrojtimit në Koshare, që nga viti
Armenët ngrenë flamurin e bardhë, dalin pamjet e sulmeve nga azerët (VIDEO) Lufta është e ashpër mes Azerbajxhanit dhe Armenisë në rajonin e Nagorno Karabakhut me një numër të madh viktimash nga t
Si mund të bashkohen Shqipëria dhe Kosova? Thaçi tregon ku qëndon pengesa Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për emisionin “Opinion” në Tv Klan ka folur për idenë e bashkimit
Nuk harrojnë vallet dhe flamurin, njihni shqiptarët e Ukrainës (FOTO & VIDEO) Komuniteti shqiptar ka jetuar në territorin e Ukrainës që nga fundi i shekullit 18 – fillimi i shekullit 19. Shqiptarët
Ngriti flamurin kuqezi në Serbi, kreu i Këshillit Kombëtar Shqiptar thirret nga gjykata Kreu i Këshillit Kombëtar Shqiptar në Serbi, Ragmi Mustafa do të dalë para Gjykatës në Bujanoc, pasi akuzohet për “shkel
Ish-missi shqiptar e tregon dashurinë e madhe për Interin (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria 2019, Klea Bushi është adhuruese e flaktë e Interit. Këtë fakt e vërtetojnë më së miri, postimet e
Policia serbe i shkon në shtëpi kreut të OVL-së në Preshevë, i kërkojnë ta largojë flamurin kombëtar Kreut të OVL-UÇPMB-së në Luginën e Preshevës, Nazmi Hajredinit, i doli dje punë me Policinë e Serbisë. Këta të fundit
Më patriote se kurrë, Dua Lipa i tregon botës flamurin "Autochthonous" (FOTO LAJM) Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme në tregun e muzikës ndërkombëtare. Këngëtarja me origjinë nga Kosova
Rama në krah të Thaçit, i publikon foton me flamurin kuq e zi (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka reaguar pas deklaratës për media të Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi. Rama ka publikuar fotog
BDI-ja bën fushatë me flamurin e cunguar BDI edhe në këtë fushatë elektorale kërkon vota për ta bërë kryeministrin e parë shqiptar, me pretendimin se përveç shum
Greku dogji flamurin shqiptar në mes të Sarandës, reagon PDIU (FOTO LAJM) Ka shkaktuar shumë reagime videoja e djehsme ku digjej flamuri shqiptarë nga ekstremistë grekë. Për këtë ka reaguar e
Pamje skandaloze! Greku djeg flamurin shqiptar në mes të Sarandës (FOTO LAJM) Flamuri shqiptar është djegur mbrëmjen e djeshme nga minoritari grek, Manolis Vito, në mes të Sarandës. Në videon e p
Veteranët: Flamurin e UÇK-së mos e përdorni për interesa politike Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka reaguar për vendosjen dhe heqjen e flamurit të UÇK-së në ndërtesën e Qev
Të gjithë nën izolim, ekstremistët grekë gjejnë kohë e ngrenë flamurin në Himarë Ndërkohë që bota është në bllokim total për shkak të COVID-19 i cili ka shkaktuar deri më tani mbi 60 000 vdekje në të g
Italia ul flamurin në gjysmë-shtizë, si u nderuan mbi 10 mijë të vdekur Italia është një nga vendet që është goditur më shumë nga koronavirusi duke shkaktuar 10 mijë të vdekur. Ditëne sotm