999 rezultate për

flamuri

Veseli: Famuri i Kosovës është po aq i shenjtë sa flamuri kombëtar Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se asnjë shqiptar nuk duhet të bëjë paralelizma mes flamur
Shqiptarët djegin flamurin grek të ngritur në Delvinë Rreth orës 6 të mëngjesit të ditës së sotme disa të rinj shqiptarë janë bashkuar, janë ulur dhe më pas i kanë vënë flakë
Ja çfarë duhet të vendosë Xhaferi në vend të flamurit shqiptar sipas Zaevit Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në një intervistë të dhënë për televizionin “N1” i pyetur lidhur me idenë për “Shqipërinë
Grekët ulin flamurin shqiptar dhe ngrënë atë të Vorio Epirit (FOTO LAJM) Me anë të një statusi në “Facebook”, studiuesi Arben Llalla, ka denoncuar një rast ku sipas tij të dielën në fshatin Kra
Skandal në Romë, shikoni se çfarë ka ndodhur me flamurin shqiptar (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë Konferencës së Kryetarëve të Parlamentit të Shteteve Mesdhetare që po mbahet në
Vulin "nuk e duron dot" flamurin e Kosovës, braktis ceremoninë komemorative në Austri Ministri serb Aleksandër Vulin, është largzar nga komemoracioni pas vendosjes së kurorës me lule në Mathauzen, ku ishte
Xhaferi mban flamurin e Maqedonisë "në zemër" (FOTO LAJM) Vendosja e flamurit shqiptar në zyrën e kreut të Kuvendit, shkaktoi shumë reagime nga pala maqedonase edhe të vetë kreut
Xhaferi sqaron serbët se pse e mban flamurin kuq e zi në zyrë Kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi ka sqaruar për mediat serbe dhe maqedonase se pse flamuri shqiptar
Zaev-Xhaferit: Rregullo gabimin, hiq flamurin shqiptar nga zyra! Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev deklaroi sot se pret që kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi i BDI-së, t
Maqedonasit nuk janë kundër flamurit shqiptar (FOTO LAJM) Vendosja e flamurit shqiptar në zyrën e kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferit, nuk i shqetëson shumë qytet
Milenko, i shqetësuar nga flamuri Kuq e Zi në zyrën e Xhaferit Gazetari kontrovers Milenko Nedellkovskit, ka reaguar ashpër dhe me një gjuhë urrejtjeje ndaj shqiptarëve dhe etniteteve
Flamuri i Talat Xhaferit acaron serbët (FOTO LAJM) Kryeparlamentari i ri i Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi është ulur në tavolinën e tij në zyrat e Kuvendit duke v
Xhaferi: Flamuri kombëtar do të jetë në zyrën time në Kuvend (VIDEO) Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, i cili ka qenë i ftuar në emisionin "Click Plus" në "televizionin 21",
Rashica hyn në histori të Vitesses, feston me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë (VIDEO) Ylli i Kosovës, Milot Rashica ka hyrë në histori të skuadrës holandeze Vitesse, pasi fito Kupën e Holandës, ku edhe asis
Emocionuese, si reagoi deputeti shqiptar i LSDM-së kur kendohej himni i flamurit në Kuvend I veçante ishte reagimi i deputetëve shqiptar kur Zekerija Ibrahimi këndoi himnin shqiptar në Kuvendin e maqedonisë pasi
VMRO-ja akuzon Zaevin për ngritjen e flamurit shqiptar në Kumanovë VMRO-DPMNE-ja me anë të një deklarate për medie, ka akuzuar kreun e Lidhjes Socail-demokrate për ngritjen e flamurit shq
Droni me "Shqipërinë Etnike" në Shkup "tërbon" serbët, ja çfarë shkruajnë (FOTO & VIDEO) Mediat serbe janë "tërbuar" pas dronit në Shkup me flamurin e "Shqipërisë Etnike" gjatë ndeshjes së futbollit në stadium
Pas Serbisë, droni "Autochthonus" trondit Maqedoninë (FOTO LAJM) Një dron i cili mban flamurin e "Shqipërisë Etnike" ka mbuluar qiellin e Shkupit gjatë ndeshjes mes Çairit dhe Vardarit.
Zbulohet shqiptari që vendosi flamurin kuqezi pas portës në sfidën Bayern-Real (FOTO) Në super ndeshjen e djeshme Bayern Munich-Real Madrid, mes 80 mijë shokuesve ra në sy flamuri shqiptar. Të pranishëm
Paraburgim shtëpiak për të riun që ngriti flamurin shqiptar në Kumanovë I riu që ngriti flamurin shqiptar në qendër të Kumanovës është dënuar me paraburgim shtëpiak. Prokuroria publike them