999 rezultate për

flamur

Flamurtari kalon në avantazh përballë Luftëtarit me një gol që rrallë e shihni (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avantazh ndaj Luftëtarit me anë të Ribajt. Sulmuesi ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 49'
Ish-Kryeministri nxjerr dokumentin, kush e hoqi yllin komunist nga flamuri (DOKUMENT) Ish-Kryeministri, Aleksandër Meksi në një postim të bërë në Facebook, ka treguar sesi u propozua dhe u hoq ylli nga flam
Gjoka heq dorë nga titulli: Tani kujdes Flamurtarin Ernest Gjoka, trajneri i Kukësit, komentoi për "Gol pas Goli" humbjen ndaj Flamurtarit, që thuajse i shuan shpresat për
Flamurtari ngjitet në vendin e 3, thyen 2-1 Kukësin (VIDEO) Flamurtari vazhdon të bëjë surprizën në Superiore. Ekipi vlonjat, fitoi në transfertë sfidën e katërt radhazi, me shifra
DETAJET/ Tritoli në Vlorë iu vendos ish-lojtarit të Flamurtarit Orët e para të mëngjesit të sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një lokal të Vlorës. Shpërthimi ndodhi në lagjen
Partizani i sigurtë drejt titullit, Flamurtari i shkel syrin europës Partizani ka lënë pas atë humbje teë befasishme përballë Luftëtarit javën e shkuar kur kryesonin fillimisht me rezultati
Partizani befasohet nga Luftëtari, Tirana e pafat përballë Flamurtarit Partizani është shpartalluar nga Luftëtarit 1-3 në "Selman Stërmasi". Skuadra e drejtuar nga trajneri Skënder Gega e nis
Zbardhet shkaku i largimit të fotografisë së Klintonit në Prishtinë Fotoja e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, e cila ishte e vendosur në një ndërtesë në
Serbi që puthi flamurin: Nga sot jam shqiptar (VIDEO) Serbi Miroljub Petrovic i cili është deklaruar për mediat serbe se është shqiptar ka lënë pa frymë Serbinë i cili u duk
Probleme me pagat, te Flamurtari lojtarët bëhen gati për bojkot te klubi i Flamurtarit, ku nuk ka ende zgjidhje për çështjen e pagesave të futbollistëve dhe detyrimeve të prapambetura
Flamurtari i pafuqishëm për të marrë 3 pikë ndaj Kastriotit Flamurtari dhe Kastrioti u ndanë në paqe në Vlorë, me të dyja ekipet që shënuan nga një gol për një pikë. Kuqezinjtë e I
Sukaj realizon golin e parë me fanellën e Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avanatzh ndaj Kastriotit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin e Vlorës. Ishte Xhevahir S
Dhuna gjatë ndeshjes Partizani-Flamurtari, policia procedon tifozët Ngjarjet e shëmtuara në Partizani-Flamurtari shoqëruan gjithë fundjavën me polemika, por dhe fillimin e javës së re. Në
Policia arreston dhunuesit e fotografit të Flamurtarit Policia ka arrestuar katër persona të akuzuar se dhunuan fotografin e Flamurtarit gjatë ndeshjes së fundit kundër Partiz
U ushtrua dhunë ndaj fotografit të Flamurtarit, reagon FSHF FSHF ka reaguar pas dhunës së ushtruar ndaj fotografit të Flamurtarit në ndeshjen me Partizanit. Institucioni më i lartë
Ndeshje me polemika, Partizani fiton ndaj Flamurtarit Partizani ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 3-1 në një sfidë ku nuk mungoi tensioni dhe gabimet e gjyqtarëve. Në
Gega: E harruam humbjen ndaj Laçit, kërkojmë fitoren ndaj Flamurtarit Skënder Gega përcolli optimizëm në konferencën për shtyp para ndeshjes me Flamurtarin. Trajneri i të kuqve pret reagimin
Serbët tentuan të digjnin flamurin e Kosovës, ky është kosovari që u konfliktua në New York Konflikti që ka ndodhur mbrëmë, për ditën e Pavarësisë së Kosovës në New York e pati zanafillën te disa të rijn serbë që
Rama do blejë deputetët e listës së PD-së? Përgjigjet Flamur Noka Deputeti i PD-së Flamur Noka ka deklaruar se vendimi i marrë sot nga Grupi parlamentar i PD për djegien e mandateve ësht
Mijëra shqiptarë ëndërrojnë të jetojnë në Gjermani por a e dini kuptimin e flamurit gjerman? Para 100 vitesh tre ngjyra - e zeza, e kuqja dhe e arta u kthyen në ngjyrat kombëtare gjermane. Por ky kombinim ka një h