999 rezultate për

flamuj

"Jemi të gjithë një", Xhaka poston foton me flamujt e botës, mungon ai i Kosovës (FOTO LAJM) Mesfushori i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka dhënë një mesazh për shpërthimin e pandemisë koronavirus. Ylli i Basel përm
Pas tubimit me flamuj e mimoza, Meta ka një tjetër mesazh për popullin (VIDEO) Ditën e djeshme mijëra qytetarë zbritën në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në një manifestim të thirrur nga presidenti I
Me mimoza e flamuj në duar, mijëra qytetarë në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" (FOTO LAJM) Ka nisur zyrtarisht manifestimi i Presidentit Meta në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit". Sic mund t'a shihni edhe nga f
"Mimoza e flamuj", 1 mijë efektivë policie në gadishmëri për tubimin Rreth 1000 efektivë të Policisë së Shtetit pritet të jenë në gadishmëri gjatë tubimit të sotëm të thirrur nga Presidenti
Tubimi i dy marsit, presidenca: Shmangni provokimet, merrni flamuj e mimoza Teksa na ndajnë vetëm dy dit nga tubimi i 2 marsit, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar detaje n
Me flamuj, këngë e valle: Si po e feston Kosova 12 vjetorin e pavarësisë (VIDEO) Kanë qenë të shumtë qytetarët të cilët zgjodhën sheshet e Prishtinës për të festuar 12-vjetorin e pavarësisë. Ndryshe
Foto pikëlluese nga Thumana, batanije fëmijësh dhe flamuj kuqezi nën rrënoja (FOTO LAJM) Dy javë kanë kaluar nga tragjedia që mori 51 jetë njerëzish pas tërmetit të 26 Nëntorit që tronditi vendin dhe shkaktoi
Rruga që të çon për në Serbi skuqet me flamuj kombëtarë Pak ditë para festës së 28 Nëntorit, një grup i vullnetarëve kanë vendosur flamuj në Podujevë. Kësaj radhe, përveç që
Flamuj kuqezi gjithandej, "TKZ" "pushtojnë" rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Kombëtarja luan sot ndeshjen e parë pas shumë viteve në kryeqytet, aty ku inaugurohet “Air Albania”. Kuqezinjtë do të pr
Turqia ndalon flamujt e Shqipërisë në stadium Turqi-Shqipëri është ndeshja më e rëndësishme e ditës se nesërme në grupin H me dy përfaqësueset që synojnë trepikëshin
Përdhosja e flamujve, asnjë reagim nga institucionet Asnjë reagim nga institucionet vendase në lidhje me përdhosjen e flamujve shqiptar, grek e bullgar, nga ana e emigrantëv
Pak minuta para protestës, policia bllokon flamujt, pankartat dhe vuvuzelat Partia Demokratike njofton se pak para nisjes së protestës policia u ka bllokuar flamujt, pankartat dhe vuvuzelat. Si
Skandaloze, digjen flamujt e SHBA dhe BE-së në Beograd Pjesëtarë të Partisë Radikal serbe sot, në 20 vjetorin e fillimit të bombardimeve të NATO-s kundër caqeve ushtare e poli
Gjobiten bizneset që nuk vendosin flamurin e produkteve Bizneset tashmë kanë filluar vendosjen e flamujve të origjinës së produkteve nëpër markete e tyre, por shenjëzimi i tyre
Parku i Kuvendit lirohet nga tendat dhe flamujt rusë Tendat dhe flamuj rusë të cilët ishin vendosur nga lëvizja "Maqedonia bllokon" janë hequr nga "Parku i Gruas" (Zhena Par
Disa persona me flamuj rusë tentojnë të bllokojnë të ardhmen e Maqedonisë (VIDEO) Siç u njoftua më parë, sot “Maqedonia-Blokon”, e kryesuar nga Janko Baçev, bllokon në Kërçovë në kuadër të aktiviteteve
Veriu i Mitrovicës mbushet me flamuj të Serbisë Veriu i Mitrovicës ka gdhirë sot me flamuj të Serbisë. Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se mijëra flamuj serb kan
Qindra flamuj kombëtarë vendosen në kufi me Serbinë Festat e nëntorit po afrojnë dhe tashmë kanë filluar edhe stolisjet me flamurin kombëtar. Shumë qytete në Kosovë e pr
Serbët e Veriut festojnë me flamuj për dështimin e Kosovës Mospranimi i Kosovës në INTPEROL duket se ka gëzuar serbët e veriut. Menjëherë pas votimit të dytë, kur u mor vesh se
Del një burrë i mençur në Greqi: Kundër faqezinjve që sulmojnë policinë Pavarësisht deklaratave shoviniste të ekstremit të djathtë në Greqi, maxhoranca aktuale si edhe figura të shquara të të