999 rezultate për

flakur

Keni "flakur" palltot dhe xhupat? Kjo është surpriza e motit Pas këtyre ditëve të ngrohta dhe me diell, gjithçka do të ndryshojë,. Sipas Meteoalb, pas fundjavës pritet ndryshim i
Basha për Ramën: Vulgaritet dhe fjalor i padenje shoqëruar me rrenën e ditës Direkt pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama sa i takon hapjes së vendeve të reja të punës, ka reaguar kryetari i Par