999 rezultate për

flaket

Përfshihet nga flakët automjeti në Fier, tmerrohen banorët (VIDEO) Një automjet është përfshirë nga flakër në Fier. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur rreth orës dy të mëngjesit të ditës
Përfshihet nga flakët furgoni në aksin Vlorë-Pusmezin Një fugon ka marrë flakë në orët e pasdites ditën e sotme në Vlorë, në rrugën e vjetër Vlorë-Pusmezin. Furgoni me tar
E FUNDIT/ Përfshihet nga flakët makina tek “Dogana” në Tiranë Një makinë është përfshirë në flakë tek Dogana në Tiranës. Sipas informacioneve të deritanishme nuk dihet nëse ka qe
Shpërthen bombola e gazit në Korçë, apartamenti përfshihet nga flakët Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në katin e katërt të një apartamenti në Korçë. Mësohet se shpërthimi ka n
Digjen kamionë dhe mallra, panik në anijen me 538 pasagjerë Një anije me 538 pasagjerë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Igoumenitsa, Greqi. Sipas mediave greke, anija "O
E RËNDË/ Zjarr në maternitet, flakët u marrin jetën 8 foshnjave Një tragjedi e vërtetë ndodhi në repartin e maternitetit të spitalit Bachir Benacer ad el-Oued në Algjeri, ku një zjarr
Materniteti përfshihet nga flakët, digjen e ndërrojnë jetë 8 foshnje Tetë foshnje kanë ndërruar jetë teksa një spital u përfshi nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Algjeri. Zjarri shp
Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO) Një zjarr ka rënë pranë konvikteve të Qytet Studentit në Tiranë. Siç shihet edhe nga pamjet, zjarri ka përfshirë një
Shpërthim masiv në mes të Stambollit, 2 të plagosur (FOTO LAJM) Një zjarr masiv shpërtheu në një fabrikë kimikatesh në Stamboll, duke lënë të plagosur 2 zjarrfikës. Zjarrfikësit u l
Flakët shkrumbojnë disa banesa në Lurë, banorët kërkojnë ndihmë Zjarret janë shndërruar në një problem shqetësues në mbarë vendin duke ngritur alarmin si për shkatërrimin e mjedisit as
Kamioçina shkrumbohet nga flakët në Vlorë Një kamioçin është përfshirë nga flakët në ecje e sipër këtë pasdite në Palasë të Vlorës. Kamionçina është shkrumbuar
Shkrumbohet nga flakët makina në Gjirokastër Një automjet ka shpërthyer nga flakët në Muzinë të Gjirokastrës. Makina është në pronësi të Thoma Çanos nga Gjirokast
Spitali privat përfshihet nga flakët, humbin jetën 9 persona (VIDEO) Të paktën 9 persona humbën jetën pasi një spital u përfshi nga flakët në Brazil, bëjnë të ditur mediat vendase. Pacie
Lushnje, makina përfshihet nga flakët, shkrumbohet ML-ja Një fuoristradë benz ML është djegur plotësosht në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit të Grabian
Përfshihet nga flakët kabina elektrike, qindra familje pa energji Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët dukje e nxjerrë jashtë funksionit trnsformatorin që furnizon banorët me
Përkeqësohet situata në Gjirokastër, zjarri rrezikon banesa dhe biznese Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për t
Përfshihen nga flakët Kodrat e Mulletit, rrezikohen disa banesa Një zjarr i madh ka rënë sot në mesditë në kodrat midis fshatrave Lundër dhe Mullet, ku po digjen disa hektarë tokë. Sip
Vlorë, motori përplaset me automjetin dhe përfshihet nga flakët Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën Transballkanike midis një automjeti dhe një motorri. Nga in
Fshati është rrethuar nga flakët në Sarandë, policia identifikon autorin Fshati Kalasë në Sarandë është i rrethuar nga flakët, ndërsa policia mësohet se ka identifikuar autorin e zjarrvënieve t
Përfshihet nga flakët një maune në aksin Librazhd-Prrenjas Një maune me letra është përfshirë nga flakët në aksin Librazhd-Prrenjas në vendin e quajtur Ura e Bushtricës. Zjarrefik