999 rezultate për

flaken

Flakë e kuqe, Trejsi Sejdini i "vë flakën" rrjetit me pozat (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të përfolura në botën e shoëbizit. Ajo njihet për pozat e nxehta që ndan herë pas
Krim horror në Gjermani, burri vret gruan, dy vajzat e vjehrrën dhe i vë flakën shtëpisë Një vrasje e shumëfishtë ka ndodhur ditwn e djeshme në një shtëpi në Gjermanin perëndimore. Shërbimet e urgjencës gjetën
U vuri flakën fqinjve pas konfliktit, flasin banorët të tronditur: Nuk ka kartelë! Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Elbasan ku një i ri është arrestuar pasi ka tentuar t'i vë flakën ba
Derdh qumështin dhe ha banane, Françeska Jaçe i vuri "flakën" skenës (FOTO&VIDEO) Françeska Jaçe ishte e ftuar në “Shiko Kush Luan” dhe duhet thënë se i vuri flakën skenës. Ajo pranoi sfidën për të r
Policisë nuk i del "inati", rrestohet 22 vjeçari që i vuri flakën pemës së Krishtlindjeve Policia ka vënë nën pranga një 22 vjeçar, i cili gjatë protestës së mbajtur më datën 09.12.2020 në bulevardin “Dëshmorët
Tentoi t’i vinte flakën vetes, Fatimja: Herën e dytë do jetë fatale Pak ditë më parë u krijua panik në Durrës, kur një e moshuar tentoi që t’i vinte flakën vetes në sheshin “Liria”. Fatmir
Gruaja tenton t'i vërë flakën vetes në mes të Durrësit Një grua rreth të 60-ve ka tentuar t'i japë fund jetës në qendër të qytetit të Durrësit duke përdorur lëndë djegëse. Ngj
Edhe Durrësi në kaos! Të rinjtë i vënë flakën pemës së Krishtlindjes Protesta të dhunshme po zhvillohen dhe në qytetin e Durrësit, ku të rinj të revoltuar i kanë vendosur flakën pemës së Kr
Me shkopinj e sende të forta, protestuesit "i vënë flakën" ish-Bllokut (FOTO LAJM) Vazhdon protesta për vrasjen e Klodian Rashës nga një efektiv i policisë së Shtetit, 3 ditë më parë. Mësohet se një
Të rinjtë i vënë "flakën" Korçës për Klodian Rashën, plagoset një polic Edhe Korça po proteston për vrasjen e Klodian Rashës të ndodhur 3 ditë më parë në Tiranë nga një efektiv i policisë së S
Kaos në qendër, protestuesit i vendosin flakën pemës së Krishtlindjeve mes Tiranës Protestuesit janë zhvendosur drejt sheshit Skënderbej, ku po tentojnë t’i vendosin flakën pemës së Krishtlindjeve të ven
Protestuesit i vënë flakën pemës së Krishtlindjeve (VIDEO) Tirana është përfshirë nga tymi pasi protestuesit i kanë vënë flakën pemës së Krishtlindjes. Protestuesit sakaq i ka
Vrasja që i vuri "flakën" Greqisë, çfarë ndodhi në ditën e përkujtimit të të miturit Ndonjëherë mjafton një fotografi, një fiksim i çastit për të humbur besimin tek policia. Një polic mban një tufë lulesh
KOSOVË/ I djegin duart dhe qeshin me djalin që shet cigare, çnjerëzore (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme dhe tejet çnjerëzore ka ndodhur në Prishtinë, ku protagonistë janë disa të rinj mizor. Ata i
Ish e dashura e Neymar "i ve flakën" rrjetit (FOTO LAJM) Natalia Barulich, ish e dashura e Neymar, ka ndezur reagimet në rrjetet sociale me postimet e saj më të fundit. Bukur
Armenia fillon t'i dorëzojë territorin Azerbajxhanit, banorët u vënë flakën banesave Armenia do të fillojë t’i dorëzojë një pjesë të territorit Azerbajxhanit, më 15 nëntor, si pjesë e një marrëveshjeje paq
I vuri flakën vetes poshtë urës, i moshuari ka lënë një letër Detaje të reja zbardhen për personin që u vetëdogj mbrëmjen e kaluar në bulevardin “Zhan d’Ark” pranë ish-ATSH, poshtë u
Qytetari i vë flakën vetes në mes të Tiranës Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një shtetas, i cili sipas informacione të para është enda
Format perfekt, Bodybuilder-ja shqiptare i vë "flakën" rrjetit me pozat (FOTO LAJM) Bodybuilder-ja e njohur shqiptare, Geta Beqa, është mjaft e komentuar për paraqitjet dhe sukseset e saj në garat sportiv
I vodhi makinën kushërirës dhe do i vinte flakën, kapet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi i ka vjedhur makinën një të afërmes së tij. Në vendin e quajtur "Casa