999 rezultate për

flakĂ

"Shndërrohet" Flaka Krelani, ndjekësit e saj nuk po e njohin më (FOTO LAJM) Flaka Krelani ka ndryshuar, po nuk përbën më lajm, sepse është thënë e shkruar kaq e kaq herë. Por në çdo foto të re që
Kaos në rrugën "Myslym Shyri" u vihet flaka kazanëve, policia hedh gaz lotsjellës (FOTO+VIDEO) Vazhdon protesta për vrasjen e e 25-vjeçarit Klodjan Rasha nga një efektiv policie. Protestuesit janë zhvendosur në r
Kampit iu vu flaka, mijëra emigrantë dalin në protestë Mijëra emigrantë të pastrehë dolën sot në rrugë në ishullin grek të Lesbos duke kërkuar veprim nga autoritetet pas shkru
Këngë dhe flakadanë për Tiranë, digjet Shkupi nga grupi tifozave të Shvercerave (VIDEO) Tirana festoi pak ditë më parë titullin kampion, ndërkohë që urimet i ka pasur të shumta. Madje edhe nga rivalët e K
Sot bën namin, e njihni vogëlushen shqiptare në foto? (FOTO LAJM) Vogëlushja në foto është vetëm 4 vjeç, shumë e ëmbël dhe e qeshur, por nuk do ta besoni se ajo është sot një ndër vajzat
E teproi? Flaka Krelani vjen super joshëse në daljen e fundit (FOTO LAJM) Flaka Krelani përsëri ka postuar një fotosesion të ri me veshje provokative. Me fustanin e hapur ka treguar asetet e
I vihet flaka automjetit të policit të krimeve në Elbasan, dyshimet e para Në lagjen “5 Maji” në qytetin e Elbasanit raportohet për një makinë të djegur. Policia bën me dije se ka rënë zjarr n
Sot bën namin, e njihni vogëlushen shqiptare në foto? (FOTO LAJM) Vogëlushja në foto është vetëm 4 vjeç, shumë e ëmbël dhe e qeshur, por nuk do ta besoni se ajo është sot një ndër vajzat
U vendoset flaka qelive të burgut francez ku humbi jetën Mentor Rexha (FOTO LAJM) Ashtu sikurse kishte lajmëruar Sindikata e Burgjeve në Francë ka zhvilluar sot protestën në burgun ku humbi jetën i riu
"Më imagjino mbi trupin tënd", reperi amerikan i "çmendur" pas Flaka Krelanit (VIDEO) Flaka Krelani publikoi së fundmi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Young Noble, reperin e grupit të 2Pac "Outlawz"
Flaka Krelani sjell këngën me shokun e 2Pac (VIDEO) Në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka suprizuar të gjithë ndjekësit e saj. Ajo ka njof
Lyhet me benzinë dhe i vihet flaka "bishës" luksoze në Fushë Krujë Një automjet tip fuoristradë "Land Rover" është djegur në orën e parë të mëngjesit të sotëm në qytetin e Fushë Krujës.
Iu vu flaka rrugës teksa shkonte në gjyqin e saj të abuzimit, humb jetën 23 vjeçarja Ka humbur jetën 23-vjeçarja indiane, një ditë pasi iu vendos flaka ndërsa po shkonte për të dëshmuar në gjyqin që ngriti
Flaka Krelani festoi fitoren e Kosovës së bashku me nënën në stadium (FOTO LAJM) Kosova ka shënuar fitore ndaj Çekisë me rezultat 2 me 1. Mijëra tifozë ishin të pranishëm në tribunat e stadiumit "Fa
"E jotja", Flaka Krelani e pranon publikisht kujt i përket (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Flaka Krelani së fundmi ka vendosur të ndryshoj look duke ardhur me flok të shkurtër stil "bob" me
Flaka e përjetshme, u ndez nga indiani i fundit dhe nuk u fik më (VIDEO) A mund të ekzistojë një flakë e pashuar në brendësi të një ujëvare? Ja që mëma Natyrë nuk është kursyer me çuditë që ka
Detaje tronditëse nga plagosja e kushëririt të Ervis Martinajt, pak pas sherrit i vihet flaka makinës luksoze Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
Nga Naploni në Soprano, Flaka Krelanin e frymëzon pishina për akapella (VIDEO) Flaka Krelani është ndër këngëtaret e njohura shqiptare e cila njohet për aftësitë e forta si këngëtare. Këngëtarja k
Instagrami i Flaka Krelanit në "zi", çfarë po ndodh me këngëtaren (FOTO LAJM) Flaka Krelani përveçse këngëtare e njohur është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale e sidomos në Instagram. Shpeshhe
Çfarë po ndodh me Flaka Krelanin, "Instagrami" i saj "zhytet në zi" (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një prej këngëtareve me vokal unik në botën e artistëve shqiptarë. Gjithmonë ka ditur të jetë në