999 rezultate për

flagrance

Kundërshtoi gjobën dhe përplasi efektivin e policisë, e pëson 59 vjeçari Policia e Kavajës ka kapur shtetasin e shpallur në kërkim Çim Proshka, 44 vjeç, banues në Kavajë, pasi Gjykata e Shkallë
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës në bashkëpunim me Komisariatin Nr. 6, kanë arrestar 7 persona, të cilët dyshohen për vepra të ndryshme
Nusja rreh vjehrrit dhe kokainë, 6 të arrestuar brenda pak orëve në Tiranë 6 persona janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit të dyshuar për vepra të ndryshme penale. Policia ka arrestuar një
Shoferë të dehur dhe dhunë në familje, çfarë po ndodh në Tiranë Gjashtë persona ranë në prangat e policisë së kryeqytetit, për vepra të ndryshme penale. Nga efektivët në Komisariatin e
Tetë të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona, të akuzohuar për vepra të ndryshme penale,. Sipas njoftimit të policisë, u
Kundërshtoi dhe dhunoi efektivin e policisë, arrestohet 38 vjeçari dhe 9 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar 10 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë, nga s
Nuk e linte rehat ish të dashurën, arrestohet 29 vjeçari përndjekës Rastet e përndjekjes së vajzave nga ish të dashurit kanë qenë gjithnjë të shumta dhe shqetësuese. Një 29-vjeçar ka rë
Theu masën e sigurisë, arrestohet 20 vjeçarja Plagosje me thikë në rrugën “Myslym Keta” në Tiranë, ku një 52-vjeçar ka përfunduar në spital. “Sherbimet e Komisaria
Arrestohen 9 persona në Tranë, mes tyre aedhe "skifterat" Bluë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë nëntë persona për vepra të ndryshme penale, ku dy prej tyre rezultojnë të shp
Bëri për spital bashkëjetuesen, arrestohet 47 vjeçari në Tiranë dhe 6 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar shtatë persona, një prej tyre i shpallur në kërkim kombëtar. Sipas policisë, shtetasi
Përplasi për vdekje të moshuarën, arrestohet 24 vjeçari dhe 6 të tjerë Blutë në kryeqytet kanë arrestuar në flagrancë 7 persona, për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë,
11 të arrestuar brenda pak orëve në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave 11 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, teksa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia bën me di
Aksidente, lojra fati dhe dhunë: Arrestohen katër persona në Tiranë Katër persona kanë rënë në duart e bluve të Tiranës pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Het
Tapë në timon dhe kanabis me vete, arrestohen 6 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar gjashtë persona në orët e fundit. Sipas bluve të kryeqytetit të arrestuarit akuzohen për
Përndiqte këmba-këmbës ish-të dashurën, arrestohet i riu në Tiranë dhe 7 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar tetë persona për vepra të ndryshme penale. Tre prej tyre janë arrestuar për shpërndarj
Abuzoi s*ksualisht me 14 vjeçaren për të disatën herë, arrestohet autori Policia e Tiranës ka njoftuar arrestimin e tetë personave të akuzuar për vepra të ndryshme penale, mes tyre një grua dhe
Policia me dorë të hekurt në Tiranë, arrestohen 5 persona Policia e Tiranës ka arrestuar 5 persona për vepra të ndryshme penale. Mësohet se seksioni për Hetimin e Narkotikëve
I bëri kërdinë butiqeve në Tiranë, kapet "skifteri" bashkë me 7 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit n
Tapë në timon dhe dhunë ndaj gruas, policia aksion në Tiranë Një 60-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pas denoncimit që ka bërë në Komisariat bashkëshortja e tij. Kjo
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë 5 persona, njëri prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. I. D., 26 vjeç