999 rezultate për

fjorentina

"Boll më çatë t*apin", shpërthen Fjorentina e BB (FOTO LAJM) Olsi Klosi është një ndër finalistët e i cili nuk arriti dot të rrëmbente kupën e fitores por që u kthye në qendrën e vë
Ish-banorja e “BB9“ do të konkurrojë përsëri në një reality-show Ajo ishte një ndër finalistet e “Big Brother 9”, por që nuk arriti të triumfonte për të rrëmbyer vendin e parë. Të g
Fjorentina “turpëron” Olsin: U fute në shtratin e çdo lavireje (FOTO LAJM) Fjorentina dhe Olsi i dhanë fund lidhjes së tyre pasi dolën nga shtëpia e “Big Brother”. Pavarësisht se janë ndarë përta
Olsi dhe Fjorentina përballen LIVE, ai ja plas në fytyrë për të dashurën e re Në fundvit njerëzit bëhen më të dashur, jo më kot Kelvi dhe Dojna në Pop Culture mundësuan një ballafaqim mes Olsit dhe
Pas ndarjes nga Olsi, Fjorentina tregon lidhjen e re: Vdes për mish të freskët E ftuar në Pop Culture në Top Channel ka qenën një nga ish banoret më të përfolura të Big Brother 9. Fjorentina Halil
Damiano nuk rri dot pa komentuar çdo gjë, këtë herë sherr me Fiorentinën Këto qenkan ditë sulmesh për Damianon e Big Brother 9. Pas përplasjes me Xhenin dhe Xhensila Peren e rradhës është Fior
Olsi dhe Fjorentina pajtohen dhe i lënë pa fjalë të gjithë (FOTO LAJM) Olsi dhe Fiorentina janë një nga ciftet me të përfolur për lidhjen e tyre si brenda dhe jashtë shtëpisë së famshme të 'B
Ribashkohet Olsi dhe Fjorentina? (FOTO LAJM) Ndarja e tyre ka qenë një surprizë për ndjekësit pasi nuk pritej që çifti i BB9 Olsi dhe Fjorentina ti jepnin fund lidhj
Fjorentina ndërron look, Olsi miraton ndryshimin (FOTO LAJM) Fjorentina njihet si një nga banoret e BB9, e cila u bë e famshme për shkak të lidhjes me Olsin dhe pastaj edhe me ndarj
I shajnë Olsin, Fjorentina u “vërsulet” fansave Fjorentina po qëndron larg Olsit duke marrë disa ditë pushime në jug të vendit ku ndodhet së bashku me shoqërinë. Ditën
Pas ndarjes me Olsin, Fjorentina shfaqet provokuese me bikini (FOTO LAJM) Olsi dhe Fjorenina, çifti i cili në “Big Brother” u prezantua si dyshja e aventurave dhe e “çmendurive”, i kanë dhënë fu
Fjorentina thumbon Olsin pas ndarjes (FOTO LAJM) Olsi dhe Fjorentina kanë pak ditë që janë ndarë dhe mesa duket tashmë kanë filluar që të hehdin k,uinjate para. Edhe
Fjorentina e Big Brother lë nam, nuk di as të shkruajë (FOTO LAJM) Fjorentina Halili është një nga ish-banoret e Big Brother e cila shkaktoi shumë polemika brenda shtëpisë për shkak të xh
Olsi reagon pas ndarjes, tregon nëse ka një person të tretë (FOTO LAJM) Diçka ka ndodhur mes Olsit dhe Fiorentinës dhe çifti është ndarë. Fjorentina ka lajmëruar përmes një postimi në Inst
Ndahet Olsi dhe Fiorentina (FOTO LAJM) Padyshim një nga çftet që shkaktoi më shumë polemika brenda shtëpisë ishte Olsi dhe Fjorentina. Mes pasionit, xhelozi
Ambra fton për kafe Olsin, ja si reagon Fjorentina (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Olsit dhe Fjorentinës bashkë me xhelozinë e kësaj të fundit për Ambrën sigurisht që shkaktoi shumë polemi